שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פתיחת סתימה בלחץ


רוני רונאל
 
 

 

אחד התחומים שמביאים את הפרנסה העיקרית לבעל מקצוע בתחום האינסטלציה הוא סתימות. הצנרת שלנו שמעבירה כמויות אדירות של מים בתוכה מדי יום, צפויה להיסתם אחת לתקופה ואין דרך להימנע מכך בסופו של דבר. אם זה לא קרה לכם עד היום, כנראה ששפר עליכם המזל, אך בפועל ככל הנראה מתישהו זה יקרה ותצטרכו לתת פתרון לבעיה. פתיחת סתימה בלחץ היא פעולה שכל אינסטלטור מן הסתם מכיר היטב. ניתן לדעת זאת רק מהסתכלות על הידיים המנוסות והחזקות שיש לכל בעל מקצוע בתחום הזה הנדרש לבצע פתיחת סתימה בלחץ בלא מעט בתים כל יום.

למרות הצורך בהפעלת כוח, ישנם מעטים הנוטים לחשוב שפתיחת סתימה בלחץ יכולה להיות מבוצעת בכוחות עצמם – שהרי זו לא נראית פעולה מסובכת יותר מדי. נניח שנסתמה לנו המקלחת, נשתמש במעט כוח ובכלי הבסיסי הנקרא "פומפה" והופ, פתרנו את הבעיה. בפועל הסיפור הוא שונה בתכליתו והפעלת לחץ בצורה לא מדויקת ונכונה תוך שלא עושים את מגוון הפעולות הנכון יכולה לא רק שלא לעזור לפתרון הבעיה, אלא ליצור נזק משמעותי יותר בהרבה. פעולות מהסוג הזה ייעשו בדרך כלל מתוך עקרון החסכנות ורצון שלא לשלם סכומי כסף מיותרים לבעל מקצוע שיבוא ויעשה את העבודה, אך מה שיכול לקרות כתוצאה מהרשלנות הזו – הוא נזק חמור יותר גם מבחינה כלכלית.

 

בדיוק בגלל זה: מזמינים אינסטלטור עד הבית!

ההבנה שנזק חמור יותר עלול להיגרם כתוצאה מפתיחת סתימה בלחץ בחלקים השונים בצנרת חשובה ביותר לא רק בגלל ההבנה שאנחנו צריכים להיזהר ויכולים להסב נזק חמור יותר לבעיה, אלא גם על-מנת שכשנדרש לטפל בבעיה מהסוג ונהיה בשעת הלחץ תרתי משמע, נדע בדיוק כיצד להתנהל ולמי לפנות. אינסטלטור הוא הגורם המקצועי היחיד הראוי לטיפול בפתיחת סתימה בלחץ והוא זה שמחזיק בכישורים, בידע ובניסיון המדויקים לצורך ביצוע העבודה כמו שצריך. הפנייה חייבת להיעשות אך ורק אליו ולא לאף אדם אחר המתיימר להיות בעל כישורים בתחום. חשוב להדגיש גם את העניין הזה כיוון שישנם אנשים המתחזים להיות אינסטלטורים אך בפועל לא מחזיקים בתעודת מקצוע והכשרה שעברו קורס אינסטלציה מסודר ושיש להם אישור ממשרד הרווחה להתנהל בבתים של לקוחות. אותם אנשים מנסים לפתות בעלי בתים שרוצים לחסוך במחירים מוזלים, אך בפועל נותנים שירות לא מקצועי שיכול מאוד לפגוע בצנרת הבית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה