שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פתיחת סתימות


נאור שמולי
 
 

לפעמים, אין דבר מעצבן או מתסכל יותר מאשר צנרת סתומה, במיוחד אם זה במטבח, בשירותים או במחדר האמבטיה. במקרה שכזה אנחנו צריכים לטפל כמה שיותר מהר בבעיה-כי ללא פתיחת סתימות גם השירותים או המטבח שלנו יהיו מושבתים. לחלופין, בעיה שכיחה נוספת בצנרת היא הצפה שיכולה להיות לא פחות מתסכלת באותו רגע.

מעוניינים להפסיק את ההצפה? או לחילופין מחפשים פתיחת סתימות עבור הצנרת הסוררת? עליכם לפנות לאינסטלטור מורשה לקבלת טיפול מסור ומקצועי!

האם חייבים להזמין איש מקצוע לצורך פתיחת סתימות?

כיום בישראל יש רוב מוחלט לבנייני מגורים מאשר בתים פרטים. מה זה בעצם אומר? לבנייני מגורים יש צנרת אחת ומשותפת ולכן הסיכוי לסתימה בבניין מגורים הוא גבוה בהרבה מאשר בית פרטי. השאלה הנשאלת היא האם ניתן לפתור פתיחת סתימות לבד ללא עזרת איש מקצוע?

ובכן, קחו בחשבון כי האפשרות הזאת תמיד עומדת וקיימת-אבל אם אתם לא אנשי מקצוע לא תמיד תוכלו לעלות על הבעיה ויותר מזה-ייתכן והפיתרון שלכם לא יתאים לסיטואציה אשר בה אתם נמצאים. מעבר לכך-כאשר מדובר בבניין מגורים, פתיחת סתימות או לחילופין החלפת צנרת יכולות להיות פעולות מורכבות למדי. שוב, אני מסייג את דברי בכך שכל מקרה לגופו וייתכנו מקרים של צנרת סתומה בהם עם קצת תושייה ניתן יהיה לטפל בבעיה בכוחות עצמיכם.

מדוע נוצרת סתימה בצנרת?

קיימות מספר סיבות אפשריות אשר יכולות לגרום לסתימה בצנרת. צינורות הביוב מיוצרים בצורה כזאת אשר מאפשרים למים בלבד לעבור דרכם. כאשר נכנסים לצנרת דברים אחרים כגון שאריות מזון או ניירות אז ייתכן שיתעורר צורך בעבודת פתיחת סתימות. ייתכן ובמקרה זה יש צורך בידיים מסורות של הנדימן מקצועי אשר יודע את העבודה.

פתיחת סתימות-בדיקה ראשונית

אלה הן הפעולות הראשונות שאני מבצע בתחילת העבודה. אשתדל לתת לכם קצת טיפים מהידע ומהניסיון שלי לאורך השנים. עליך לזהות את מקור הסתימה ואם הדבר ניתן-אז להוריד את השסתום המרכזי או חלק אחר מתוך הצנרת. זה אולי ייתן לנו קצת מושג לגבי סוג הסתימה והמיקום המדויק שבה היא קרתה.

שיטה נוספת היא לקחת חוט ארוך ודק ולהכניס אותו לתוך הצנרת. חוט זה ייתן לנו אינדיקאציה לגבי המיקום המדויק של הסתימה.

למעשה, לאחר האבחון הראשוני של מקור הסתימה כבר חצי עבודה נעשתה ומה שיש לבצע הוא פתיחת הסתימה והחזרת הצנרת למקומה. יש אפשרות לבצע פתיחת סתימות פשוטה על ידי אינסטלטור, אך לפתיחת סתימות מורכבות במערכת הביוב יתכן שנזדקק לשירות ביובית מקצועית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה