שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פתיחת סתימות ביוב


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
פתיחת סתימות ביוב

סתימות הן תמיד בעיות נפוצות בקרב כולנו גם בניינים ישנים וגם מבנים חדשים יותר. רוב הבעיות של סתימות במערכת הביוב, נובעות מהזמן וחוסר טיפול או אחזקה נכונה של מערכת זו שהיא כה חשובה לנו בחיי היום יום.. מערכת הביוב מסננת את הפסולת של לנו מהשירותים, המקלחת, הכיור של המטבח. כאשר, אנו נתקלים בסתימות, יש לבצע פתיחת סתימות ביוב.  יש לבחור חברת אינסטלציה, או קבלן אינסטלציה, אשר מחזיק בציוד הטוב והחדיש ביותר, אחד שעובד עם חלפים מקוריים, במידה ותתגלה בעיה במערכת שיש להלתקנה, כגון חלק או צינור סדוק. את הקלקול במערכת הביוב, ניתן לראות כי קורה כאשר עברו שני עשורים, למרות שאתם מקפידים על תחזוקה נכונה.

גורמים שעשויים להוות לסתימות בביוב

 

 גם אם מערכת הביוב שלכם חדשה יחסית, אם לא תתנהגו אליה כפי שצריך ולא תזרקו פסולת כגון גבונים, ניירות טואלט, טיטולים או תחבושות היגייניות, היא תמשיך לשרת רתכם ולא תהיו זקוקים למי שיבצע עבורכם פתיחת סתימות ביוב. גם חדירה של שורשים למערכת הביוב, עשויה לגרום לסתימות קשות ולכן, יש לקרוא רק לקבלן אינסטלציה המחזיק בביובית והציוד המשוכלל ביותר, על מנת לאתר קודם כל את הבעיה שממנה נובעת הסתימה. לאחר איתור הבעיה, פתיחת הסתימה מתבצעת באמצעות ביובית, שהיא משאית שעליה שני מכלים, האחד מיועד לשאיבה והשני לשטיפה בלחץ מים גבוה.  בביובית משתמשים גם לצילום המערכת בביוב, כאשר יש לרוקנה על מנת שהצילומים יצאו נקיים וללא מים או פסולת.

החלפת מערכת ביוב לחדשה

זה אחד הדברים שעשויים להיות ידועים, כאשר בודקים את מערכת הביוב ומנסים לבצע בה פתיחת סתימות ביוב.  אם הקבלן מבחין, כי המערכת כבר קורסת, שיש בה הרבה בלאי של שנים, זה הזמן להחליף תשתית ביוב חדשה, היות ולאחר עשרים שנה לערך, יש להחליפה. במקרים שהוחלט על הנחת תשתית חדשה, גם פתיחת הסתימה באמצעות ביובית, לא תסייע במאומה. יש למצוא קבלן ביוב מיומן היות ומדובר על עבודה מורכבת, כך שתמצאו את הקבלן שיניח עבורכם תשתית חדשה לביוב ויעניק אחריות על עבודתו.

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה