שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פתיחת סתימות בכיור- עבודה למקצוענים


דוד כהן
 
 

נתקלתם בסתימה בכיור? סתימות יכולות בהחלט להעיק עלינו, ולהגיע בזמנים לא צפויים בכלל. אם חוויתם סתימה בכיור ייתכן שתוכלו לפתור אותה בעצמכם, אם כי יש סתימות מורכבות רבות שאינן אפשריות לפתיחה על ידי אדם שאינו אינסטלטור מקצועי. הסתימה נחשבת למורכבת ברגע שמדובר בסתימה עמוקה, שאינה נמצאת בקרבת פתח הניקוז. ברגע שהסתימה במקום עמוק, האופציה היחידה לפתוח אותה היא רק בעזרת שרברב מקצועי בעל הכלים המתאימים. עם זאת, לפני שאתם פונים למקצועים לביצוע העבודה, אולי מדובר בסתימה יחסית פשוטה, ולכן תמיד מומלץ לבדוק בעצמכם אם אתם יכולים לפתוח אותה.

החלטתם לנסות בעצמכם? כך תעשו זאת

הרתיחו מים בכמות של בקבוק ליטר וחצי, בקומקום או על הגז. כאשר הם הגיעו לרתיחה, שפכו אותם אל הכיור. מים חמים עוזרים להמסת חומרים שיכולים לגרום לסתימה. הסתימות הפשוטות ביותר נפתחות באמצעות ניסיון זה. אם שיטה זו לא עבדה, קחו דבק נייר חזק, וכסו באמצעותו את פתח הכיור. מלאו את הכיור במים עד לגובה שמכסה את הפומפה המפורסמת. קחו את הפומפה והחלו לפמפם במשך 30 שניות בקצב אחיד. סתימות הקרובות לאזור פתח הניקוז יפתחו במצב שכזה. אם הרגשתם שהצלחתם לפתוח את הסתימה, הזרימו מים ובדקו שהם מתנקזים כראוי. אם דרך זו לא הצליחה, ישנה אופציה נוספת, והיא נוזל לפתיחת סתימות אם יש ברשותכם כזה. כמובן שחשוב לקרוא את הוראות היצרן לפני ניסיון השימוש בו. חשוב לציין כי מדובר בנוזל בעל חומרים כימיים, לכן חשוב להשתמש בו רק כאופציה אחרונה.

 

לא הצלחתם? יתכן ומדובר בסתימה עמוקה יותר ומורכבת יותר

אם לא הצלחתם לפתוח את הסתימה, יכול להיות שמדובר בסתימה חזקה או עמוקה יותר, כאשר פתיחתה היא עבודה לאינסטלטור מקצועי בלבד. מומלץ שלא לנסות לפרק בעצמכם חלקים מהכיור מאחר וללא ניסיון יתכן שרק תחמירו את הבעיה, וחשוב לתת לאיש מקצוע לבצע זאת עבורכם. פתיחת סתימה מורכבת אינה לוקחת זמן רב, והיא עלולה להסתיים בין כמה דקות לעשרים דקות לכל היותר. אם אינכם מכירים אינסטלטור מקצועי שעובד באזור שלכם(לדוגמא אינסטלטור בתל אביב), תמיד תוכלו להיכנס אל האינטרנט ולחפש באחד ממנועי החיפוש. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה