שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

צוות פינוי דירה – מפנים כל נכס וכל סוג של תכולה


אמנון
 
 

לא משנה אם אתם רוצים לפנות דירה סטנדרטית בבניין מגורים, ולא משנה אם אתם רוצים לפנות דירה בקומה גבוהה של בניין רב קומות או מפעל עם מחסן לוגיסטי גדול, חברת צוות פינוי דירה מציע לכם את כל שירותי הפינוי לכל סוג של נכס ולכל סוג של תכולה הדורשת פינוי. באפשרותנו לפנות תכולת דירה טיפוסית, או פסולת ביתית שהצטברה בדירת מחסן לאורך שנים, או לחילופין, פסולת מכל סוג אחר, פלדה, עץ, זכוכית, בד, נייר, קרטון ואפילו פסולת אורגנית.

פינוי מקומות גבוהות

את שירותינו אנו מספקים באמצעות צוות עובדים שעבר את כל ההסמכות וההכשרות הנדרשות, סט שלם של כלי עבודה מקצועיים ואמצעי שינוע מתאימים, וכמובן מתודולוגיות פינוי המאפשרות לנו להתמודד עם כל משימת פינוי בכל תנאי ובכל מצב. בכלל זה, מציעה צוות פינוי דירה שירות פינוי דירה מקומות גבוהות באמצעות מנוף המופעל מן הקרקע או מנוף המותקן על אדן החלון או הגג. במצבים שונים ניתן לעשות שימוש גם במשפך פסולת בניין המאפשר לבצע את משימת הפינוי במהירות רבה מאוד וביעילות.

משימות פינוי ייחודיות

חברתנו מתמחה גם בפינוי ירושות, פינוי עזבונות וכן פינוי דירות של אגרנים כפייתיים. כל אחד מסוגי הפינויים הללו דורש גישה שירותית שונה, יכולות מקצועיות שונות וסל שונה של שירותים משלימים. חברת צוות פינוי דירה עובדת עם שורה של גורמים איתם היא משתפת פעולה, לרבות גורמים פסיכולוגיים סביב משימות פינוי של דירות אגרנים כפייתיים, וכלה באתרים מורשים להטמנת פסולת, מפעלי מיחזור אליהם מועברים חפצי זכוכית, פלסטיק, מתכת, אלומיניום, זכוכית, עץ, בד ונייר, וכן ארגוני צדקה ומשפחות נזקקות.

פינוי דירה בחינם

כמו כן, במצבים מסויימים מאפשרת צוות פינוי דירה להזמין שירות פינוי בחינם לחלוטין, הכל בהתאם לסוג, היקף ומצב הפריטים המפונים, אך לשם כך יהיה עלינו לבחון תחילה את התכולה שיש לפנות ובהתאם לכך לקבוע את עלות הפינוי ואת האפשרות לספק אותו בחינם. אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה בכתובת www.clearteam.coוללמוד עוד אודות השירותים המוצעים על ידינו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה