שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ציוד לבריכות נוי


טלי גל
 
 

כל בריכת נויה מחייבת רכישת ציוד מיוחד לבריכה וכן רכישה של ציוד לבריכות נוי המיועד לתחזוקה נכונה של הבריכה. כיום, ישנם אנשי מקצוע שונים, כמו למשל אדריכלי נוף אשר יתכננו עבורכם את הבריכה תוך שהם לוקחים בחשבון את תנאי האקלים, הגודל של השטח, המטרה והדרישות המיוחדות שלכם. גננים שתפקידם להוציא לפועל את התכנון של האדריכל ואנשי מקצוע שונים המומחים בכל הקשור אל התקנת הבריכה והציוד הנלווה.

 

ציוד לבריכות נוי- איטום איכותי

איטום איכותי לבריכה הוא דבר חיוני. בחירת סוג האיטום תיעשה בהתאם לסוג בריכת הנוי אותה בחרתם. יש לקחת בחשבון כי ישנן בריכות נוי שנבנו באמצעות יציקות של חומר בטון וכאן ההחלטה על האיטום הנכון של הבריכה צריך להיעשות על ידי איש מקצוע. ישנן בריכות אשר עשויות מפלסטיק ולא דורשות איטום ואילו בריכות אחרות אשר עשויות מיריעות חייבות להיות בנויות מיריעות מיוחדות לאיטום מחומר פי.וי. סי או EPDM. חשוב מאוד לוודא כי אתם מקבלים אחריות יצרן על כל חומרי האיטום לבריכה.

 

ציוד לבריכות נוי- מערכת פילטרים וסחרור

משאבה ופילטרים הכרחיים כאשר אתם מחליטים לרכוש בריכת נוי לחצר שלכם. המשאבה מיועדת ליצור סחרור של המים בבריכה והפילטר מיועד לסנן לכלוכים ומזהמים שונים ומערכת. רכישת פילטרים ומערכת סחרור איכותיים המותאמים לסוג הבריכה שלכם תבטיח לכם מים איכותיים ובריכה אשר תחזיק מעמד לאורך זמן.

חשוב לקחת בחשבון כי אם החלטתם לקנות מזרקות או מפלי מים לגינה תדרשו לרכוש משאבות מיוחדות המתאימות לציוד זה. בנוסף, יש לברר מראש מהי צריכת החשמל של ציוד זה ולבחור בציוד חסכוני בחשמל של יצרנים מוכרים. גם כאן חשוב לוודא כי אתם מקבלים אחריות לתקופה מינימאלית של שלוש שנים. נקודה חשובה נוספת היא לוודא כי אתם קונים שני סוגי פילטרים (גרביטציה ולחץ) וכי הפילטרים מותאמים לגודל של המשאבה ולסוג בריכת הנוי אותה בחרתם.

 

ציוד לבריכות נוי

חשוב לבחור ציוד לבריכות נוי לאחר התייעצות עם איש מקצוע. תמיד יש לקחת בחשבון כי יש ציוד המגיעה עם הבריכה אך התשלום אליו הוא בנפרד, קיים ציוד חובה המיועד לתחזוקה וקיים ציוד רשות המיועד לצד הדקורטיבי של בריכת הנוי שלכם, כמו למשל צמחייה מיוחדת, מערכת תאורה, מזרקות, מפלי מים ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה