שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קבלו טיפים לניקוי ריפודי הרכב שלכם


כתר שטיחים
 
 
טיפים לניקוי ריפודי רכב לפי סוג הכתם הנה הדרכים המומלצות לניקיון של הכתמים הנפוצים:

א. נוזלים וכתמי שתיה חמה או קרה – את הכתמים הללו מנקים עם מי ברז או לחילופין עם מי סודה, מי חמצן ומלח בישול. הדבר החשוב לפני כל מהלך של ניקוי ריפודי רכב הוא לבדוק את תגובת הבד או העור במקום נסתר. בנוסף, אפשר להשתמש באלכוהול בריפודים המכילים צבעים יציבים.

ב. מזון והפרשות של ילדים – קשה למצוא רכבים משפחתיים בהם אין כתמי מזון והפרשות של ילדים על הריפוד. גם כאן הסוד הוא ניקוי מהיר ושימוש במי ברז, בעוד במקרים קשים אפשר לנסות חומרי ניקוי ייעודיים, חומץ לנטרול כתמים אלקליים ומיץ לימון המשמש גם בתור חומר מלבין קל. מיץ לימון יסיר בקלות כתמי ממתקים, נוזלים מסוכרים או שאריות ארטיקים מהריפוד.

ג. שתן ורוק של בעלי חיים – אלו כתמי ריפוד קשים המחייבים שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים. יש לנקות את הכתמים באופן מיידי ולא להמתין. חשוב לשטוף את ריפודי בד במים ולאחר מכן לנטרל את הכתם עם סודה קאוסטית, או לנגב עם מטלית לחה את ריפודי העור. הבעיה עם שתן, רוק ודם של בעלי חיים היא כתמים דמויי חלודה. במקרים אלו יש לשמור על רטיבות הכתם ולהסירו עם תמצית המכילה מים ומלח בישול.

מתי פונים לחברת ניקוי מקצועית?

בעלי רכבים מכירים היטב את עוגמת הנפש שעלולה להיגרם כתוצאה מהצטברות כתמים, לכלוך ונזקים. חשוב לנקות את ריפודי הרכב במהירות ולהיעזר בשיטות ניקיון בהתאם לסוג הכתם.

כפי שניתן לראות, ברוב המקרים ניתן לבצע ניקוי ריפודי רכב מעור או מבד באופן עצמאי. כל עוד פועלים במהירות ובוחרים בשיטה הנכונה, הכתמים צפויים להיעלם. מצד שני, במקרים קיצונים עדיף לפנות לחברה מקצועית המחזיקה בידע ובניסיון.

 

המאמר נכתב בחסות: כתר שטיחים - ניקוי ריפודים

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה