שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קבלן פינוי בינוי


shay shab

shay shab

 
 

התוכנית הממשלתית והעירונית של פינוי בינוי באה לעודד את הדיירים הגרים במבנים ישנים לצאת מביתם לתקופה, על מנת לבנות על הקרקע הקיימת בניין חדש, גדול יותר, חדשני יותר ומותאם יותר. פינוי בינוי, בעיקר בערים הגדולות, משדרג גם את הסביבה, את השכונה וגם את הערך של הדירה. זהו פתרון נהדר לכל הצדדים. אך על מנת להתחיל בתהליך של פינוי בינוי יש צורך בהסכמת כלל הדיירים, בבחירה של קבלן וכמובן בהחלטה מה יבנה ואיך יבנה המתחם החדש.

מהו פרויקט פינוי בינוי?

לקיחת מבנה קיים, הריסתו ובנייה מחודשת היא התמצית של פרויקט פינוי בינוי. מאחר והשטחים בערים הגדולות הם שטחים מצומצמים והבנייה בהן נעשתה ללא תכנון נכון של השטחים המשותפים, הרי שבנייה חדשה יותר, על חשבון מבנה ישן, היא פתרון נוח מאוד לכל הצדדים. במבנה החדש ינתנו לדיירים דירות גדולות יותר, חדרי ביטחון, מעליות וכן חניות ומרפסות. את יתר הדירות הקבלן ימכור לדיירים חדשים, ובכך תתאפשר התחדשות עירונית והתחדשות אישית.

כיצד מתבצע הפרויקט?

פרויקט פינוי בינוי שנקרא גם תמ"א 38 מתבצע בשלבים, כאשר השלב הראשון הוא למעשה הגדרה עירונית של מתחם כמתחם המותאם לפינוי בינוי. תושבים אשר יש בבעלותם דירה בשטח מתחם זה מוזמנים להתאגד יחדיו ולבחור קבלן פינוי בינוי על מנת לצאת אל הדרך. חשוב לדעת, כי יש צורך בהסכמה של כל בעלי הדירות בבניין – ללא הסכמה שכזו הפרויקט לא ייצא לדרך. ברגע שישנה הסכמה, קבלן הפינוי בינוי מחוייב לספק לדיירים בבניין המיועד להריסה דיור חלופי לכל תקופת הבנייה. עם סיום הבנייה החדשה, בעלי הדירות שבים אל דירותיהם, ונהנים משטח מחייה גדול יותר ואיכותי יותר.

מהי כדאיות הפרויקט?

בפרויקט פינוי בינוי כל הצדדים נהנים. מצד אחד, העיר מרוויחה אזור אסתטי ומחודש יותר ובעלי הדירות מרוויחים דירות גדולות ויקרות יותר מאלו שהיו להם. המדינה, מצידה, יכולה ליהנות מכמות גדולה יותר של דירות זמינות. אין ספק, שכל הצדדים נהנים ומרוויחים, ועל כן, מדובר בפרוייקטים בעלי ביקוש גבוהה, גם בקרב רוכשים עתידיים ופוטנציאליים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה