שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קבלן פיתוח - מתי תזדקקו לו


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

קבלן פיתוח הוא קבלן אשר מבצע עבודות שונות בתחום העפר והפיתוח. הקבלן מגיע עם הכלים המתאימים ואנשי המקצוע המיומנים ותפקידו לפקח על אופי העבודה ושזו תבצע על פי הדרישות השונות של התכנון שלכם. במפגש עם קבלן הפיתוח תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת לפרויקט, לדעת באלו לוחות זמנים מדובר וגם להבין כיצד תתבצע העבודה, מהיכן יכנסו הכלים לשטח והאם יכולות להיות פגיעות בסביבת העבודה.

כיצד תבחרו קבלן פיתוח שמתאים לעבודה

ישנם קבלני פיתוח רבים מאד וברגע שאתם מתכננים לבצע עבודות פיתוח בתחום הבנייה חשוב שתבחרו את הקבלן המתאים לעבודה שלכם ולא רק קבלן נחמד (אם כי תמיד נוח יותר לעבוד עם אנשים נחמדים). לכן, יש לבחון כי הקבלן עונה על כל הקריטריונים החשובים בעבודה ובניהם:

·         כלים מתאימים- קבלן הפיתוח צריך להגיע לשטח עם הכלים המתאימים לעבודה הספציפית ולכן חשוב לברר כי יש ברשותו את הכלים המתאימים לעבודה וכי הוא אינו "מאלתר" עבודה עם כלים לא מתאימים.

·         ניסיון- ניתן לברר איזה ניסיון יש לקבלן ואף לדבר עם לקוחות קודמים שלו. בעת הבירור חשוב לבדוק האם הקבלן עמד בזמנים, האם העבודה בוצעה לשביעות רצונו של הלקוח וכיצד היתה התקשורת מולו בזמן העבודה.

·         תקשורת- תפקידו של הקבלן הוא לבצע את העבודה לפי התכנון על הצד הטוב ביותר ולא פעם ישנן שאלות שעולות במהלך העבודה. חשוב מאד להרגיש בנוח לשאול את הקבלן כל שאלה ולברר מול מי מתבצעת התקשורת וכמה פניות יש לו לעבודה.

·         לוחות זמנים- מעבר לכך שחשוב לקבל הצעת מחיר לפני כל עבודה, חשוב גם לברר מהם לוחות הזמנים הצפויים ולבדוק האם הקבלן פנוי לבצע את העבודה בתאריכים הנדרשים. ישנם מקרים בהם ישנו קבלן פיתוח טוב שלא פנוי לעבודה ואז יש להמשיך לחפש אחר הקבלן הבא בתור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה