שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קונה ירושות- הפיתרון המושלם בשבילכם


שי טופיגן
 
 

 

קיבלתם ירושה מסבא וסבתא ואתם לא יודעים מה לעשות עם כל החפצים הנמצאים בדירה? פנו לאדם המתמחה בקניית ירושות שיעזור לכם לפנות את הדירה ולהגדיל את הכסף שנמצא אצלכם בכיס. אנשים שמקבלים דירות בירושה לרוב מקבלים את הדירות בהם גרו אותם קרובים שנפטרו. אי לכך, הדירה כולה מלאה בחפצים אישיים וברכוש של בעל הדירה הקודם. על מנת להעמיד את הדירה למכירה או להשכרה או אפילו לעשות בה שימוש אישי, יש צורך לפנות את הדירה מכל אותם חפצים אישיים.

בין אם אתם רוצים לזרוק את החפצים שאין בהם שימוש או פשוט לארוז אותם ולשמור, אותם חפצים הם לא בעלי שימוש לאותו דייר שיכנס לדירה ולכן יש לפנות את החפצים טרם העמדת הדירה למכירה/ השכרה.

אז איך עושים את זה?

אופציות לפינוי דירה

האופציה הראשונה לפינוי דירה היא על ידי יורשי הדירה עצמם. אולם, על אף שזו דרך שלא מצריכה להזמין חברת פינוי דירה, מלאכה זו של פינוי הדירה מכלל התכולה שלה מצריכה הרבה זמן, עבודה פיזית קשה, ובעיקר משאבים נפשיים רבים. פינוי דירה מחפציו האישיים של אותו אדם שהיה קרוב אליכם היא משימה לא פשוט כלל, שיכולה להיערך זמן רב מאוד עקב ההשתהות על כל חפץ וחפץ בשל ערכו הסנטימנטאלי. אי לכך מומלץ לפנות לאנשים מקצועיים שיעשו את המלאכה הזו עבורכם.

האופציה הראשונה היא להזמין חברה המתמחה בפינוי דירות. חברת פינוי דירות תשלח את עובדיה המיומנים ותפנה את כל תכולת הדירה מבלי קשר האם החפצים שבורים, שמישים, ישנים או חדשים.

אופציה נוספת שיכולה להיות מאוד רווחית עבורכם היא להזמין קונה ירושות. קונה ירושות יגיע לדירה יבחן את החפצים אותם אתם רוצים לפנות מהדירה, ואם אותם חפצים הם במצב טוב ואינם שבורים או הרוסים, קונה הירושות יציע מחיר עבורם וישמח לקנות אותם מכם.

כך אתם מרוויחים גם פינוי של הדירה מחפצים שאין לכם שימוש. גם פינוי הנעשה על ידי מישהו אחר ולא מצריך מכם התעסקות רגשית עם החפצים. ובנוסף על כך זה אתם מרוויחים כסף על אותם חפצים שקונה הדירות ירצה לרכוש מכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה