שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קירות גבס: איך לשפץ את הבית ולא להרוס את המשפחה


אביב סיון
מוגש בחסות אביב יועצים קידום אתרים 

 

 
 

כשאנחנו ניגשים לשיפוץ הבית או לעיצובו מחדש, אנחנו חושבים על דברים רבים: העלות, תכנון הזמן, העיצוב המתאים, החומרים הנכונים וכן הלאה. לפעמים אנחנו שוכחים שבית הוא הרבה יותר מכמה קירות וגג – הוא משפחה וילדים וכל מה שקשור בכך. כאשר אנחנו מתכננים שיפוץ בבית, עלינו גם לחשוב איך הוא משפיע על המשפחה. תהליך השיפוץ צריך לכלול גם מחשבה על ההשפעות של העבודה עצמה על השגרה המשפחתית. בשורות הבאות תמצאו כמה עצות בנושא כדי שפרויקט השיפוץ לא יפגע במשפחה שלכם – קירות גבס יכולים לשדרג את הבית שלכם אבל אסור שזה יבוא על חשבון המשפחה.

לדבר על זה לפני

אל תתנו לאירועים לסחוף אתכם איתם – הכינו את עצמכם בצורה שכזו שאתם תשלטו בפרויקט ולא הפרויקט בכם. החליטו מה אתם מצפים מהפרויקט, נסו לגלות מה הבעיות הצפויות והיכן מסתתרים הקשיים, הבינו את מה שעומד בפניכם והשתדלו לתאם ציפיות ותוכניות. אל תחכו לרגע האחרון בשביל להכין את המשפחה – הכינו את עצמכם לפני הפרויקט והשאירו לכם מספיק זמן בשביל ההכנות הנדרשות.

לשתף פעולה עם בן הזוג

ויכוח על הסוג המדויק של קיר גבס דקורטיבי שתבחרו לסלון או בחירה בין קיר גבס אטום למים ובין לוח גבס בצבעי אדמה עלול להוביל למריבות משפחתיות ולצרות בחיי הנישואין שלכם. השתדלו ליצור שיתוף פעולה, להתפשר בעת הצורך ולהקשיב לאחרים לפני שמתקבלת החלטה. עדיף לוותר בדברים הלא באמת חשובים כדי שהזוגיות שלכם לא תפגע.

להכין את הילדים

הילדים צריכים לדעת מה הולך לקרות, מתי ואיך – בצורה שהם מסוגלים להבין, כמובן. אל תתנו להם להרגיש מאוימים בגלל השינויים בבית וודאו שהם באמת מבינים מה קורה מסביב. נסו גם לשתף אותם במידת האפשר בפרויקט כדי שהם ירגישו שיש להם חלק בו וכך הם גם ישתפו פעולה באופן טוב יותר.

להתרחק מהבית

אם אתם יכולים – מצאו לכם מגורים אחרים לזמן ביצוע הפרויקט. כך לא תפריעו לעבודות, העבודות לא תפרענה לכם ותימנעו מבעיות בטיחות.

למצוא בית בתוך השיפוץ

אם אתם לא יכולים למצוא סביבת מגורים אחרת, נסו להשאיר בבית מקום שבו לא מתבצעת עבודה – מעין חלקת בית קטנה בתוך העבודות. כך יהיה לכם מקום שבו אפשר לשמור על הילדים שלא יפריעו ולא ייפגעו מעבודה. זהו גם מקום שבו שומרים על שגרה בתוך השינויים שמסביב.

לשמור על השגרה

שגרה היא עניין חשוב: הקפידו שהילדים לא יצאו ממנה אלא ימשיכו לעשות את מה שהם צריכים לעשות: שיעורי בית, למשל. שיגרה היא עניין חשוב לילדים – היא עוזרת להם להרגיש בטוחים בתוך המצב המבולבל – והיא חשובה גם להורים שמרגישים שהם שומרים על שליטה גם בתוך הבלגאן.

ליהנות מהשינוי

ראו בשינוי הזדמנות ולא משבר. נסו ליהנות מהמצב עם הילדים וצרו משחקים מסביב לפרויקט: זו יכולה להיות הרפתקה ובסיס למגוון גדול של משחקי דמיון, התגברות על קשיים והתמודדות עם סביבה משתנה.

שיפוץ הבית – מהתקנת קירות גבס ועד שיפוץ חדרי האמבטיה ותוספת של מרפסת – הוא חלק מהחיים של משפחות רבות. על ידי הכנה מתאימה ובחירת גישה נכונה תוכלו לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בצורה הטובה ביותר ומבלי נזקים ארוכי טווח.

***

מוגש בחסות אורבונד - אורבונד מציעה לענף הבנייה קשת רחבה ועשירה של מוצרים ביניהם מוצרים בייצור מקומי ומוצרים המיוצרים על ידי חברת KNAUF הגרמנית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה