שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל ביתכם


yakov cohe
 
 

קמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל ביתכם 
קמין בנוי (או שמא אח מובנה) הנו קמין ש קיים בתוך בית קיים והופך לחלק בלתי נפרד ממנו וכל זאת בהשוואה ל הקמין העצמאי הסטנדרטי. הקמין עצמו הוא לא ניצב בעצמו במרחב אם כי הנו מוקף במבנה אחר מכל צדדיו, חוץ מ הצד אשר פונה ל חלל פנים הבית. הקמין הבנוי יכול להיות ממוקם בלב קיר הסלון, קיר גבס או גם קיר בלוקים אחר בזמן ש התנאי הבסיסי הנו שהחומר המחפה את הקמין וסביבת הקמין צריך להיות מתאים לחום הצפוי להיפלט ממנו במקסימום העוצמה. קמין בנוי מעצים את כל הקונספט של קמינים לחימום הדירה כי הוא מספק לא מעט מעלות אחרים עבור כל תושבי ביתכם. 

כמעט כל החוזקות הנמצאים ב קמין בנוי 
הקמין הבנוי חוסך לנו המון שטח פנוי במרחב בו הוא למעשה מותקן בגלל ש רוב ממדיו הפיזיים, אם לא הכול, נמצאים בלב הקיר. באופן זה אתם יכולים לבנות קמין בנוי בלב מבנה גבס ואפילו בתוך הקירות הפנימיים מבלי לפגוע בתכנון המקורי של החדר. ויותר מכך, הקמין הבנוי ברובו נסתר מהעין כך שמרבית הקונסטרוקציה ומבנה הארובה כלל לא נראים כלפי חוץ והתוצאה הסופית מעודנת מאוד. בעצם, לקוחות רבים מחליטים להרכיב קמין בנוי כחלק בלתי נפרד מהמזנון בסלון, בדיוק מתחת לטלוויזיה וכך להשיג הרמוניה מעמיקה יחד עם מרחב הבית. הצד החזק האחרון של קמין בנוי זה יתכן ו החשוב מכולם- רמת הבטיחות. הקמין הרגיל, כפי שהוזכר, חשוף מכלל הזוויות והוא פולט חום מכל הצדדים. בניגוד לכך, קמין בנוי איכותי מוסתר ברובו בלב המבנה ועקב כך הינו מוצלח בהחלט לשימוש בבתים עם ילדים קטנים. 

קמינים כאלה ואחרים משתמשים בחומרי גלם רבים כדי להפיק אנרגיית חומר מתהליך הבערה ובאופן זה בוודאי גם קמין בנוי הוא לא נבדל משאר הדגמים בז'אנר וניתן לגלות קמינים בנויים ש משתמשים בגז, עץ, סולר או לחילופין נפט לשם הפקת החום. בסוף, רכישה טובה ומושכלת תביא להתקנת קמין בנוי בעל איכות שיתאים בצורה מוחלטת עבור כל מרחב ועיצוב ותשיג לכם עיצוב ביתי חמים שאף יגדיל את השווי של הנכס בצורה משמעותית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה