שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קניית דוד חשמל מומלץ


שרית געש

שרית

 
 
בחוץ חם אבל במקלחת קר מאוד? זה לא חייב להיות ככה. אם אתה מחורפן מהמצב הנוכחי ואתה אומר לעצמך איך זה סביר שאחרי השרב הזה המים במקלחת קפואים. הרשו לנו לחשוף אתכם לאלטרנטיבה חכמה, חסכונית ופשוטה - ניצול של קרני השמש על ידי הצבת דוד שמש. מחפשים מידע נוסף על דגמים? הכנסו לכאן.

כי זה חוסך והרבה

התקנתו של דוד שמש מפחיתה באופן משמעותי את חשבון החשמל שלך בבית ואפילו בבריכות. זוהי דרך מצויינת לנצל את מזג האויר החם להרתחת המים במקום הצורך בשימוש אמצעים חשמליים או דרכים חלופיות אחרות הדורשות כמויות עצומות של חשמל.

שימוש המוני בדוד שמש לא רק מביא לחסכון בהוצאות כי גם לצמצום בשימוש באנרגיה. על ידי כך אנו מביאים לצמצום בכמויות הזיהום והצריכה ומונעים דלדול של מקורות האנרגיה העולמיים.

דוד חשמל כל הפרטים

איך זה עובד בכלל? איפה מציבים? מי משתמש בזה? כל מה שרציתם לדעת על דודי שמש.

במדינת ישראל קיים חוק המחייב הכנות לדודי שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). באמצעות חוק זה אנו חוסכים בכ-5 אחוזים מצריכת החשמל הכלל ארצית.

הפיתוח בוצע בארץ ישראל. מתאים לנו, לא?

את דוד השמש מציבים על גגות בנייני המגורים, או על משטחים פתוחים אחרים שבהם אפשר לקבל חשיפת הקולטים לשמש. את דודי השמש מניחים כשהקולטים מכוונים כלפיי הדרום.

דוד השמש מורכב ממיכל בצורת גליל העשוי מתכת, ובתוכו מים, שמחובר בצינור לקולטים. בתוך הקולטים נמצאים צינורות מים במסגרת מתכת מלבנית.

מסגרת קולטי דוד השמש הורכבה בצורה שצידו האחד עשוי זכוכית ואילו יתר הפאות מצופות שחור, כאשר מטרת העניין היא לכלוא כמה שיותר מהחום. לכן מומלץ לשים לב שהצד המופנה לשמש נקי ומבריק.

התקנת דוד עם קולטי שמש מומלץ בחום לבניין מגורים ואפילו בקניונים במדינות בהן החום ניכר ואפשר להוציא משהו מועיל מהמשאב הזמין של אנרגיית קרני החמה.

מחפשים מידע נוסף? לא מבינים למה חיכיתם עד היום? תרמו לחסכון באנרגיה, בקרו עוד היום באתר שלנו בו תקבלו טיפים נוספים מהמומחים בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה