שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קניית ריהוט משרדי באופן מרוכז


אבי ביטון
 
 

 

אם אתה חושב להעביר את העסק שלך למשרד בעיר אחרת, כדאי שתדע שנכונה לך עבודה רבה. העברת העסק באופן פיזי לעיר אחרת דורשת, לפי הכל, ליידע את כל הלקוחות לגבי העניין, וכמו כן, יהיה עליך למצוא מקום חדש למשרד שלך. לא תמיד כל העובדים יכולים לעבור עם בעלי העסקים למקום החדש שבו ממוקם המשרד, ולכן יש צורך לתת את הדעת גם על העניין הזה. בנוסף לכל אלה, העברה של המשרד לעיר אחרת זוהי הזדמנות מעולה לקנות ריהוט משרדי חדש, ולהחליט למעשה על עיצוב חדשני לעסק שלך. זה נכון שקנייה של ריהוט משרדי זו הוצאה כלכלית גדולה, אבל כדאי לך להוציא אותה, כי היא מאוד משתלמת בדרך כלל.

למה להשקיע בריהוט

אומנם אמת היא כי ריהוט משרדי עולה כסף, ואפילו לא מעט, אך יש סיבה טובה לכך שבעלי העסקים משקיעים בקנייה שלו. הריהוט המשרדי חשוב למשרד החדש שלך כי הוא מהווה למעשה את הדבר הראשון שהלקוח לומד עליך. תאר לעצמך שאתה לקוח ואתה נכנס למשרד שכולו מלוכלך, וכי כל הציוד בו מיושן מאוד וחלק ממנו אפילו שבור. טבעי שתמונה כזו הייתה גורמת לכך לפקפק באמינותו וביכולתו של בעל העסק לתת לך שירות טוב. לעומת זאת, אם היית נכנס למשרד נקי ומסודר אשר הרהיטים בו חדישים ויפים, סביר להניח שדעתך על בעל העסק הייתה שונה מאוד. הדוגמא הזו היא בדיוק מה שקורה גם ללקוחות שלך, ולכן חשוב מאוד שפני המשרד שלך יהיו מזמינות ויפות.

אפשר לחסוך בעלויות

לא חובה לקנות ריהוט למשרד בהרבה מאוד כסף, כי יש חנויות שלפעמים עושות מבצעים לא רעים בכלל. בנוסף לכך, אם אכן תחליט שהעברת המשרד לעיר אחרת זוהי הזדמנות מעולה להחליף את כל הריהוט, חנויות מסוימות יתנו לכך על כך הנחה מיוחדת. רוב החנויות עושות מחירים מיוחדים ללקוחות שקונים את כל הציוד למשרד דרכן, כך שמאוד שווה לך לעשות בדיקה והשוואת מחירים בין החנויות השונות. לסיכום, כדאי להשקיע באיך שהעסק נראה ולא רק באיך שהוא עובד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה