שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

קפסולות נספרסו


אמנון
 
 

 

חברת נספרסו קנתה לעצמה שם ומוניטין בינלאומי לא רק בזכות מכונות הקפה הביתיות החכמות אותן היא משווקת לתעשייה בעשרים השנים האחרונות, אלא גם בזכות תערובות הקפה המשובחות המצויות בתוך הקפסולות האטומות אשר שומרות בצורה המקסימאלית על טריותו ואיכותו של הקפה. ראשית אתחיל בהסבר קטן אודות מכונת הקפה הביתית של נספרסו אשר מצטיינת באיכות פונקציונאליות וכמובן בעיצוב מרהיב ומרשים.

מכונת הקפה וקפסולות אספרסו- השילוב המנצח מבית נספרסו

מכונות נספרסו עוצבו ותוכננו במיוחד עבור תערובות הקפה הייחודית מבית היוצר של נספרסו. האופי הייחודי והארומה העשירה של קפה נספרסו ניתן למיצוי מלא רק דרך מכונות הקפה של החברה. קפסולות נספרסו, מיועדות במיוחד עבור מכונות נספרסו, כאשר רק באמצעות המכונה ניתן יהיה ליהנות בצורה המקסימאלית ולמצות עד תום את כל הטעמים והניחוחות החבויים בתערובת הקפה אשר שוכנת לה בכל קפסולות נספרסו. השילוב בין מכונות אלו לבין קפסולות קפה אספרסו מבית נספרסו, מבטיח חוויה אולטימטיבית של שתיית קפה אספרסו.

שיטת המיצוי של נספרסו

חברת נספרסו למעשה המציאה את הגלגל מחדש בכל הנוגע להכנה של קפה במרחב המגורים הפרטי, או ליתר דיוק הכנה של קפה אספרסו משובח. שיטת נספרסו הייחודית הגיחה לעולם לאחר שמיטב המפתחים והמהנדסים מבית נספרסו עמלו ושקדו על פיתוח טכנולוגיה משוכללת אשר משלבת בין עקרונות מסורתיים של הכנת אספרסו לבין רעיונות חדשניים בצורה של קפסולות אטומות לחלוטין, אישיות, אשר מכילות כמות מדודה מראש עבור כל ספל של קפה.

קפסולות קפה אספרסו אשר תוכננו דרך המון מחשבה ומאמץ הצליחו לבסוף להעניק לנו אפשרות נהדרת ליהנות מקפה איכותי טרי ומשובח תודות, בין השאר, לאריזה ההרמטית אשר משמרת לאורך זמן את כל האיכויות החבויות בתערובת הקפה. במטרה להגיע לידי חלוקת מיצוי מושלמת ואחידה של תערובת הקפה המצויה בקפסולות, תכננו המהנדסים והמפתחים מבית נספרסו שיטת מיצוי חדשה וחכמה שנועדה לפקח על טמפרטורת המים וכן על מידת הלחץ של המערכת.

תערובת הבית של נספרסו

בזכות טכנולוגית הייצור של קפסולות נספרסו וכמובן מכונות נספרסו ניתן למעשה לחשוף לגמרי את כל הטעמים, ניחוחות המצויים בקפה. מעבר לכך, חברת נספרסו מעניקה את מלוא תשומת הלב לפולי הקפה המיועדים עבור תערובות הקפה הביתיות של נספרסו. מפעל הייצור של קפה נספרסו שוכן בשוויץ ומשם למעשה מגיעות אלינו שלל תערובות הקפה הייחודיות והמשובחות של נספרסו. חומר הגלם אשר בו נעשה שימוש על מנת לייצר את תערובת הקפה הינו פולים ירוקים.

העצמת התכונות של פולי הקפה השונים

יצירת תערובת הקפה, היא בגדר אומנות של ממש ואף ניתנת להשוואה עם עולם האלכימיה. בהתאם לכמה מאפיינים ותכונות של פולי הקפה בוחרת חברת נספרסו את הרצויים לה, מאפיינים דוגמת, ארומה, מרקם, איכות הקרמה, טעם לוואי וכיוצא בזה. באמצעות שילוב של כמה וכמה פולים בעלי תכונות דומיננטיות שונות, יוצרת למעשה חברת נספרסו תערובת קפה אשר מעצימות את הפרופיל הייחודי של כל סוגי הפולים המצויים בתערובת. 

מעבר לבחירה בין פולי קפה מסוימים ולאומנות הדיוק אשר נדרשת על מנת לשלבם בצורה אופטימאלית, נדרשת גם חברת נספרסו במטרה להבטיח תערובת קפה איכותית ומשובחת, למדוד בצורה מדויקת את כמות הפולים מהסוגים השונים אשר מרכיבים את התערובת. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה