שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

רהיטי משרד – פתרונות אחסון


אבי ביטון
 
 

 

המשרד הוא המקום העיקרי שבו מבוצעות עבודות המטה של העסק ניהול התהליכים העסקיים הפעילות הכלכלית מתנהלת בעיקר בתחומי המשרדים של העסק. כתוצאה מכך העבודה במשרד טומנת בחובה עבודה אינטנסיבית ורציפה עם ניירת מרובה וציוד משרדי רב. הניירת המרובה יכולה ליצור חוסר סדר וארגון ועלולה לגרום לאיבוד מסמכים חשובים. לצורך כך נוצרו יותר ויותר רהיטי משרד יצירתיים לצורך אחסון כל סוגי ניירת וציוד משרדי.

 

חשיבותם של פתרונות האחסון

 

ריהוט משרדי מהווה את כלל הרהיטים שממלאים את המשרד, הם הרהיטים שאנו משתמשים, עובדים עליהם, יושבים עליהם. החל שולחן דרך כסא משרדי ועד השטיחים ברצפה. ומעבר לכך סוגי רהיטי משרד השונים הם אלו שיוצרים את האווירה והייחודיות בו. בין הדברים החשובים ביותר בתחום רהיטי משרד הם הארונות שמהווים פתרונות אחסון לכלל הציוד. ארונות במשרד מגיעים בגדלים שונים, בצבעים שונים, ומיוצרים מחומרים שונים כמו מתכת או עץ או פלסטיק. מעבר לארונות קיימים פתרונות אחסון נוספים ביניהם שידות של מגירות, חוצצי פלסטיק, ומדפים. כל אלו נועדו כדי לתייק ולארגן את המסמכים במשרדים ולמנוע מצבים של אי סדר.

 

מיקום נכון של ארונות ריהוט משרדי

 

רצוי שהארונות במשרד יהיו ממוקמים במקומות שיהיו נגישים, רצוי שמסמכים שנמצאים בשימוש יומיומי יהיו ממוקמים בגובה שניתן להגיע אליו בישיבה על כסא משרדי או לפחות בגובה שניתן להגיע אליו בקלות בעמידה. באופן כללי למיקום של ארונות  המשרד יש חשיבות גבוה בתכנון, אך הוא עולה מדרגה כאשר מדובר במקומות האחסון של דברים ארונות אחסון יכולים להיות בנויים על קירות שלמים, ליד שולחן המחשב, או מתחת לשולחן לצד כסא משרדי.

 

מחירי ארונות המשרד משתנים בהתאם לגודל או לסוג או לטיב החומר שממנו הם מיוצרים. כדאי להתאים את הארונות לשאר הרהיטים במשרד מבחינת החומר העיצוב והצבע. ניתן לעשות הזמנת ארונות באופן אישי למשרדים בחנויות של ריהוט משרדי ובנגריות מקצועיות שבונות רהיטי משרד בהתאם לבקשת הלקוחות תוך התחשבות בגודל הזמין בחדר. כמו כן ניתן למצוא פתרונות אחסון וארונות למשרדים באתרי מכירות באינטרנט או באתרי מוצרים מיד שנייה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה