שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

רומבה – שואב אבר רובוטי מעולה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

רומבה הוא רובוט לניקוי הבית שנבה כך שיוכל לשאוב את האבק והלכלוך בבית. שואב האבק הרובוטי רומבה עובד לפי תזמון שנקבע לו מראש, ניתן להפעילו בכל עת, יוצא לעבודה באופן עצמאי וחוזר להטעין את עצמו בסיום העבודה. רומבה מנקה את כל סוגי המשטחים באופן אוטומטי ועצמאי לחלוטין, אין צורך להיות בבית.

 

מהו שואב אבק רובוטי ?

שאיבת אבק היא לא מטלה קלה ואף אחד לא אוהב לעבוד קשה, אבל היא חיונית מאד בכל בית או מקום עבודה, ולא רק כדי שהבית או המשרד יהיו נקיים, אלא גם מבחינה בריאותית, אבק יכול להזיק לבריאות.  רובוט שואב יכול להוות פתרון גם לאנשים בעלי מוגבלויות שאינם יכולים לשאוב את האבק בעצמם, זהו גם מכשיר אידיאלי למקומות עבודה בעלי שטח גדול. שואב אבק רובוטי הוא מכשיר קל להפעלה ולשימוש וניתן להפעיל בקלות את כל התוכניות בהן הוא מצויד. אפשר לקבוע מתי יתחיל שואב אבק רובוטי בפעולתו באופן אוטומטי ולא צריך להיות נוכחים במקום.

 

רומבה – שואב אבק רובוטי

רומבה שואב אבק רובוטי, מאפשר ניקיון יעיל וטוב יותר של הבית וכתוצאה מכך מוריד את כמות האבק הקיימת בו, רומבה מכיל חישנים שמזהים בצורה יעילה את מוקדי האבק הקיימים בדירה. יכולת התכנות הקיימת ברובוט רומבה, מאפשרת את הפעלתו על ידי תכנות מראש. רובוט שואב אבק, חול, לכלוך ושערות. עובר מתחת לרהיטים מיטות וספות, מנקה לאורך קירות ובמקומות קשים להגעה. רומבה יכול לנקות כל סוג של משטח, ריצפה, שיש, פרקט, שטיחים ועוד. רומבה עובר בקלות ממשטח למשטח ומנקה אותו היטב, גם את כל הפינות והמקומות הקשים יותר.

 

רובוט ניקוי

רובוט מנקה הוא חלומו של כל מי שאחראי על ניקיון הבית. גם אחרי ניקיון יסודי רצפת הבית מתחילה להתלכלך, הרצפה אף פעם לא נשארת נקייה לאורך זמן. כיום רובוט ניקוי יכול להחליף את האדם ולעשות במקומו את עבודות הניקיון. רובוט ניקוי הוא שואב אבק מתוחכם ומשוכלל המותאם לעוצמות השאיבה הדרושות לצורך העבודה. רובוט ניקוי הוא הכלי המשוכלל ביותר הקיים לניקוי האבק בבית. ניתן לתכנת את הרובוט לעוצמת השאיבה הנדרשת ולזמן הרצוי לעבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה