שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ריהוט משרד עושה הבדל גדול


אבי ביטון
 
 

 

עובדה היא כי רוב האנשים עובדים בתוך משרד, בין אם מדובר על משרד גדול וממשלתי ובין אם מדובר על עסק פרטי. בתוך כל משרד אנחנו יכולים למצוא פריטים מסוגים שונים, אשר ביחד מהווים את מה שעונה להגדרה ריהוט משרדי. הריהוט המשרדי יכול לכלול דברים רבים מאוד, כמו כסאות מנהלים, שולחנות, מחשבים, מכונות צילום וכדומה. אומנם כאשר אנחנו חושבים על המילה ריהוט האסוציאציה הראשונה שעולה לרובנו היא ספה, אך כאשר מדובר על ריהוט משרדי מובן שמדובר על סוג אחר של ריהוט. אם אתם חושבים להעביר את העסק שלכם למשרד חדש, אולי זה בדיוק הזמן המתאים גם להחליף את הריהוט שבו, כי למרות שמדובר רק על המשרד שלכם ולא על הבית הפרטי, רצוי להשקיע בעיצוב שלו.

מראה המשרד חשוב ביותר

כפי שצוין לעיל, למרות שהמשרד שלנו הוא אינו ביתנו הפרטי ולמרות שאנחנו לא גרים בו, אנחנו מבלים בו שעות רבות כל כך, עד שהוא כן הופך למקום מאוד חשוב עבורנו. אנשים שעובדים מאוד קשה יכולים אף להגיע למצבים שהם מבשלים במשרד ואף ישנים בו, ולכן חשוב ביותר להשקיע בעיצוב שלו. יתרה מכך, אל רוב המשרדים מגיעים לקוחות רבים, כך שישנה משמעות לאיך נראה המשרד שלנו. כשם שהלקוחות שלנו לא ישמחו להגיע למשרד שלנו אם הוא לא נקי ,כך ישפיע על הלקוח מראה המשרד מבחינת העיצוב הפנימי והחיצוני שלו.

איפה קונים ציוד למשרד שלנו

יש הרבה מקומות שמוכרים ריהוט משרדי כך שכאשר אנחנו רוצים לרהט את המשרד שלנו, לא מדובר על פרויקט מסובך מידי. כשם שישנן חנויות אשר מתמחות בריהוט לבית הפרטי, כך ישנן חנויות שההתמחות העיקרית שלהן היא מכירת ריהוט למשרדים השונים. חשוב להבין כי גם אם אין לנו שום חושב של טעם או חוש עיצוב, רצוי לנו לנסות להתאים את הפריטים השונים במשרד שלנו. לא נוכל לארגן משרד מאוד יפה חיצונית ומאוד לא מתאים פנימית, כלומר אי לא נוכל לקנות כסא מנהלים בצבע ורוד זוהר שיעמוד ליד שולחן בצבע ירוק בקבוק. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה