שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ריהוט משרדי ופתרונות אחסון למשרד


אבי ביטון
 
 

 

ארונות אחסון הן פריט חשוב בבחירת ריהוט משרדי ובארגון מחדש של המשרד, כמעט כמו שולחן או כסא משרדי. מעבר להיותן רהיט חשוב שמטרתו לשמור על הסדר במשרד, מדובר בפריט שיכול לתרום רבות למראה ולעיצוב של המשרד. לפני שבוחרים את סוג האחסון המתאים, כמו גם רהיטי משרד מתאימים, צריך לחשוב על גודל החלל, על סוג הקירות, ועל כמות החומר (בהווה ובעתיד) שאנו מעוניינים לאחסן.

אם יש שיטת ארגון מסוימת שהמשרד נוהג לפיה, חשוב להתאים את הרהיטים לשיטת הארגון, ואם אין שיטה כזו - כדאי לחשוב על שיטה שמתאימה לכם לפני שאתם בודקים פתרונות אחסון. אם זה נראה לכם עניין מסובך מדי, חלק מהחברות שמציעות פתרונות אחסון מציעות גם איש מקצוע שיגיע למשרד ויציע לכם פתרונות אפשריים.

חשוב גם לדאוג לסביבת עבודה נוחה. כדאי למשל לחשוב על המרחק של ארון האחסון ממיקומו של כסא משרדי שמשמש את המזכירה.

מדפים וארונות אחסון

אלו הם כמובן רהיטי משרד שכיחים ביותר, כמעט כמו כסא משרדי. אם בוחרים במדפים, חשוב מאוד לזכור לבדוק מאיזה חומר עשויים קירות המשרד ולוודא שהם אכן מסוגלים להחזיק את כמות החומר המתוכננת. במקרה של ארונות, האפשרויות רבות ומגוונות. ניתן לבחור בין ארונות עת וארונות מתכת ובין סוגים שונים של דלתות. במידה ובוחרים בארונות אחסון, חשוב מאוד להקדיש מחשבה להתאמה לחלל המשרד.

ארונות מעוצבים

ארונות אחסון לא חייבים להיות משעממים ומכוערים, חברות רבות לייצור ריהוט משרדי מציעות היום רהיטי משרד מעוצבים, ביניהם גם ארונות אחסון. ניתן גם לייצר ארונות לפי התאמה אישית, כך שצרכי המשרד ימומשו בצורה מקסימלית מבלי לפגוע במראה של המשרד.

כונניות

כונניות נמוכות הן פתרון נפוץ גם כן, אך אם מדובר בחומרים שיש להגיע אליהם באופן שכיח, כדאי להימנע מפתרון זה, משום שזה עלול ליצור סביב עבודה לא נוחה.

כוורות

זהו פתרון אחסון טוב אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט משרדי שיציג לראווה את פעילות המשרד. כוורות יכולות להציג קלסרים עם פרויקטים של המשרד או ספרים בתחום ההתמחות של החברה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה