שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ריהוט משרדי: דלפקי קבלה


אבי ביטון
 
 

 

דלפקים ועמדות קבלה הפכו לחלק בלתי נפרד מבחירת ריהוט משרדי, ומשרדים רבים בוחרים להציב דלפק קבלה ללקוחות החברה בכניסה למשרד. דלפק קבלה הוא ריהוט משרדי שיכול ליצור רושם מקצועי ואדיב עבור לקוחות החברה, במיוחד אם מספר רב של לקוחות מגיעים למשרד מדי יום. עמדת קבלה נעימה יוצרת רושם ראשוני מזמין ומסביר פנים ללקוח, שעלול להיות נבוך כאשר הוא מגיע למשרד לראשונה.

ישנם סוגים רבים של דלפקי קבלה, וניתן להתאים את הסגנון לתדמית הקיימת של החברה: דלפק מודרני וצעיר, דלפק עץ פשוט בעל מראה נקי או דלפק יוקרתי ומפואר. החומרים והצבעים שמהם ניתן לבחור הם רבים מאוד, וחשוב להתאים את הדלפק למראה הכללי של המשרד ולתדמית שברצונכם להקרין ללקוח הנכנס.

על מה חשוב לחשוב כאשר בוחרים דלפק קבלה?

רהיטי משרד הם חלק חשוב ומשמעותי מעיצוב המשרד ומהתדמית שהחברה משדרת ללקוח. מכיוון שדלפק הקבלה הוא הדבר הראשון שהלקוח נתקל בו כאשר הוא נכנס למשרד, חשוב שהדלפק ישדר מסר נכון, שמתאים לשאר המשרד בסגנון שלו ובמראה החיצוני שלו, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הסגנון.

בנוסף, מדובר ברהיט פונקציונאלי, כמו כסא משרדי, ויש לחשוב על התפקיד שעליו למלא. חשוב שהדלפק יהיה מאורגן ומסודר, ולכן צריך להקדיש מחשבה לצרכים שרהיט זה צריך למלא לפני שניגשים לרכוש דלפק. חשוב שלאדם שמאייש את עמדת הקבלה יהיה מספיק מקום אחסון ודרכי תקשורת נוחות ללקוחות המגיעים, כמו גם לשאר בעלי התפקידים במשרד. סוגים שונים של דלפקי קבלה

עמדות קבלה הפכו להיות רהיטי משרד מבוקשים, ולכן יש מבחר גדול של עמדות קבלה המותאמות לסוג המשרד, לכמות הלקוחות ולצרכים של החברה. כמו בבחירה רגילה של רהיטי משרד, כדאי לחשוב קודם כל מהם הצרכים של החברה על מנת לבחור את הדלפק המתאים ביותר. למשל, דלפק המעוצב כחצי עיגול יכול להתאים כאשר יש צורך ביותר מאשר כסא משרדי אחד, ואילו דלפק קטן ומרובע שיכול להכיל כסא משרדי אחד, מתאים לחברה קטנה יותר. חשוב גם שהדלפק יתאים לסגנון של ריהוט משרדי שכבר קיים במשרד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה