שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ריפוד ספות- המדריך המלא


ubebig@gma
 
 

כיום כל בית מעוניין להתהדר במערכת ישיבה מסוגננת ומעוצבת בסלון שכוללת בין השאר כורסאות, שולחן וספות. ברוב הבתים הללו נבחין בסוג די בהיר של ריפוד ספות, שמזוהה עם מיטב האופנות והמגמות בעולם עיצוב הפנים. על אף העובדה שמדובר בצבעים די בעייתיים במיוחד אם בבית ישנם ילדים קטנים שיכולים בכל רגע נתון להכתים את הריפוד של הספה, כאשר הכתם יראה בצורה ישירה שכן מדובר בצבעים בהירים במיוחד, בכל זאת יותר ויותר אנשים כיום לא מוכנים להתפשר על סוג הריפוד האמור.

האם כדאי לרכוש ריפוד בהיר לספות?

במילים אחרות ריפוד בהיר לספות הוא נורמה, וכיאה לכל נורמה שהיא, לא תמיד יש בה היגיון. כך יוצא שכיום המון משפחות בישראל בוחרות לרכוש את סוג הריהוט האמור על אף שהריפוד שלו איננו עולה בקנה אחד עם טעמם האישי, אבל מה לעשות זה מה שהולך היום.. עבור אותן משפחות אנו ממליצים לקחת בחשבון שסוג בהיר של ריפוד ספות וכורסאות חשוף לבלאי מאד מהיר בשל הצבע הבלתי פרקטי שלו הן מבחינת העובדה שכל שריטה וחבלה הכי קנה תיראה ישר על הספה והן ברמת הלכלוכים וגרגירי האבק שידבקו לריפוד.

איזה סוג של ריפוד יעדיפו הצרכנים לרכוש?

בדור של היום, חלק מהאנשים יעדיפו דווקא לרכוש ריפוד מעור לספות, כורסאות וכיסאות הבית, וזאת בעיקר העובדה שריפוד מעור מסוגל לדחות אבק ונוזלים במקביל. עבור משפחות עם ילדים קטנים ריפוד ספות מעור הינו האופציה האידיאלית שכן במידה וחלילה יבואו במגע עם הריפוד אי אלו נוזלים מזהמים הרי כל מה שיידרש לניקוי והסרתם יסתכם בשימוש עם מטלית לחה מעט ותו לא. המטרה של ריפוד מעור נעוצה במתן אפשרות שימוש נוחה לניקוי ובכלל, כמו גם ביצירה של מראה אסתטי נעים לעין.

אולם יש לציין שהחיסרון של ריפוד מעור לספות וכורסאות בפרט בא לידי ביטוי בעונת הקיץ, שהופכת את הישיבה על הספות לדביקה מאד בשל החום והלחות הכבדה. ריפוד מור לכיסאות הוא הרבה יותר נוח מכיוון שרק המושב של הכיסא מרופד ושאר חלקיו נשארים חשופים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה