שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שאלות ותשובות על תיקונים של דודי שמש ודודים חשמליים


אבי ביטון
 
 

 

אם דוד השמש שלכם בדירה, או הדוד החשמלי, כבר לא עובד, הרי שאתם חייבים לתקן אותו. אי אפשר לחיות בדירה שאין בה דוד שמש או דוד חשמל, ולכן זה טבעי שתשאלו את עצמכם מספר שאלות בנוגע לתיקון הדודים. כאן תמצאו את התשובות החשובות ביותר לגבי הנושא, כך שכדאי לכם לעיין במאמר זה.

 

האם כדאי לתקן או לקנות חדש?

 

תיקון דוד שמש, כמו תיקון דוד חשמל, עלול לעלות לכם לא מעט כסף. מצד שני, התקנת דוד שמש חדש או התקנת דוד חשמל חדש עולה גם היא לא מעט. לכן בסופו של דבר כדאי לכם להזמין טכנאי שיבדוק את מצב הדוד ושיוכל להגיד לכם מה בדיוק התקלקל בו, כי רק כך תוכלו לקבל החלטה מבוססת.

 

האם הדוד הסולארי עדיף על הדוד החשמלי?

 

במידה ואתם חושבים לקנות דוד חדש הביתה, אין ספק שאתם צריכים להחליט בין הדוד החשמלי ובין הדוד הסולארי. בישראל נהוג להתקין דודים סולאריים בשנים האחרונות, כיוון שיש כל כך הרבה שמש במדינה, כך שזה יהיה חבל לא לקחת את האנרגיה שלה ולהשתמש בה בתור אנרגיית חום. שימו לב למחירי הדודים עצמם וגם למחירי ההתקנה כאשר אתם מנסים לקבל את ההחלטה שלכם.

 

למי כדאי לפנות להזמנת שירותי תיקון?

 

במידה וההחלטה שנראית לכם יותר טובה היא להזמין שירות של תיקון דוד שמש או שירות של תיקון דוד חשמל, הרי שכדאי לכם להשוות בין אנשי מקצוע שונים. נסו לברר כמה הם גובים עבור התיקון, ומעבר לכך, נסו לברר מה חושבים עליהם אנשים שכבר קיבלו מהם שירותי תיקון. תוכלו לברר זאת בקלות על ידי חוות הדעת המתפרסמות באינטרנט וזה בפירוש מומלץ.

 

האם יש אחריות על התיקון?

 

בדרך כלל כמובן שניתנת אחריות על תיקון של דודי שמש וחשמל, וטוב תעשו אם תבדקו את הנקודה הזאת אל מול האדם שממנו תזמינו שירותי תיקון. חשוב שתהיו מרוצים מהתיקון וחשוב שבמידה ותהייה בעיה, יהיה לכם אל מי לפנות. האחריות היא חלק מהזכויות שלכם וכדאי לברר שהיא אכן קיימת. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה