שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שווה להזמין פינוי דירות


שי טופיגן
 
 

 

אחרי קבלת ההחלטה להחליף את כל הריהוט בבית שלכם, תצטרכו להחליט כיצד בדיוק לעשות זאת. מצד אחד, יהיה עליכם לבחור את הריהוט החדש, וגם ללכת ולקנות אותו, ומצד שני, יהיה עליכם להחליט מה בדיוק אתם רוצים לעשות עם הריהוט הישן. אם החלטתם על שינוי גלובלי בבית, הרי שסביר להניח כי יש לכם הרבה מאוד ציוד שתצטרכו להוציא ממנו, ובדרך כלל מדובר על עבודה פיזית קשה. במקרים כאלה תוכלו לפנות אל חברת פינוי דירות, וזו תשלח אל ביתכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלה, כדי שיפנה את הבית שלכם במהרה. מדובר על שירות שאומנם יכול לעלות כסף, ואומנם אמת היא כי אפשר לעשות פינוי דירה לבד, אך מדובר על עבודה קשה ביותר, ולכן עדיף שמישהו מקצועי יבצע אותה.

שירות טוב

החברות השונות שעוסקות בעניין של פינוי דירות מציעות שירותים מעט שונים ללקוחות שלהן. יש חברות שרק מפנות את הציוד שיש בדירה, ויש חברות שגם מקפידות על מתן של שירות ניקיון ללקוחות שמעוניינים בכך. יחד עם זאת, ישנם מספר דברים משותפים לכל החברות שעוסקות בתחום של פינוי דירות, כי רובן מעסיקות אנשי מקצוע חזקים במיוחד. בנוסף לכך, החברות האלה הן בעלות ניסיון ויודעות להיכן בדיוק לפנות את הריהוט שהוצא מהדירות של הלקוחות. בבעלות החברות יש משאיות גדולות אשר אליהן ניתן להעביר את כל הציוד, כך שחברות אלה דואגות, למעשה, לכל הפרטים הקשורים בפינוי הדירה.

תשלומים

הבדל נוסף שקיים בין החברות הרבות, הוא עניין העלות שצריך הלקוח לשלם. יש חברות שדורשות סכומים כאלה ואחרים על עבודת הפינוי שהן מבצעות, וכמובן שישנו תשלום נוסף באם דרוש גם שירות של ניקיון בדירה המפונה. בניגוד לכך, יש חברות שלא מבקשות תשלום על עבודת הפינוי, והשכר שלהן הוא למעשה הריהוט עצמו. חברות אלה לא זורקות את הריהוט שמוצא מדירות הלקוחות, הן לוקחות אותו, משפצות אותו אם יש בכך צורך, ומוכרות אותו ללקוחות אחרים. בדרך זו בעל הדירה המפונה מרוויח כי אינו משלם על השירות, והחברה מרוויחה את הריהוט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה