שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שולחן ישיבות יוקרתי ומעוצב


אבי ביטון
 
 

 

חדר הישיבות הוא המקום בו מתרכזים עובדי החברה לביצוע ישיבות, הדרכות ואירוח לקוחות פוטנציאלים ולקוחות קיימים. את חדר הישיבות נהוג לרהט בריהוט משרדי מעוצב אשר משרד מסר תדמיתי אודות החברה. במרכז החדר נהוג להציב שולחן ישיבות מתאים, סביב השולחן יש להציב מספר כסאות משרדיים תואמים. את השלמת עיצוב החדר מבצעים בעזרת גופי תאורה, עציצים, וילונות ומתקני אחסון מעוצבים.

שולחן ישיבות יש לבחור בהתאם לגודל החדר ומספר המשתתפים בישיבות החברה. בעבור חדר הישיבות המרכזי של החברה נהוג לבחור שולחן ישיבות גדול אשר מאפשר אירוח של כ-25-30 משתתפים. שולחן ישיבות נהוג לרכוש אחת למספר שנים, במקרים בהם מבקשים בעלי החברה לרענן את עיצוב החדר נהוג להחליף את הכסאות ושאר פריטי העיצוב בחדר.

בחירת כסא משרדי מעוצב

לצד שולחן הישיבות והשולחן המשרדי נהוג להציב כסאות משרדיים מתאימים. כסא משרדי מתאים הוא כסא אשר מאפשר ישיבה ממושכת לצד השולחן המשרדי. כסא משרדי אורתופדי הוא כסא אשר מאפשר לעובד להניח את שתי כפות רגליו על הרצפה ואת שני מרפקיו על גבי השולחן. רכישה של כסא משרדי בעל מנגנון כיוון גובה אישי מעניק לכל עובד אפשרות להתאים את הכסא למבנה הגוף שלו.

את הכסא המשרדי יש להתאים לעיצוב החדר ועיצוב המשרד. רשתות שיווק רהיטי משרדים מציעות מגוון כסאות משרדיים בצבעים שונים ועיצובים שונים. על פי רוב נוהגים בעלי עסקים לשלב שני צבעים עד שלושה צבעים בעיצוב המשרד. הצבעים הפופולריים ביותר לעיצוב המשרד הם גווני אפור, בורדו, שחור וכחול כהה.

הגנה על הרהיטים בעזרת וילון למשרד

קרני השמש החזקות פוגעות ברהיטים ומזרזות הליכים של בלאי ודהייה של צבע. וילון למשרד מעניק למשרד תוספת צבעונית ושימושית במיוחד. הוילון מעניק הגנה לרהיטים וסביבת עבודה נוחה יותר לעובדים. את הוילון ניתן לסגור ולפתוח בהתאם לתנועת השמש במשך היום. וילון למשרד אשר מכיל מנגנון חשמלי מתאים מאפשר את הסטת הוילון בלחיצת כפתור פשוטה, העובדים אינם נדרשים לקום ממקומם ולהפסיק את שגרת העבודה בכדי לסגור או לפתוח את הוילון.

ברשתות שיווק רהיטי משרד מעוצבים ניתן למצוא כסאות, וילונות, שולחנות ופריטי ריהוט משרדי נוספים בעלי עיצוב דומה. כל בחירה של וילון למשרד יש לבחור בהתאם לגודל החלון וצורכי העובדים בחדר. בעבור משרדים נהוג לבחור וילונות קלים לניקוי אשר אינם דורשים כביסה ופעולות תחזוקה תכופות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה