שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שולחן ישיבות מפואר – היצע נרחב, בחירה אחת


אבי ביטון
 
 

 

ההיצע הרחב הקיים כיום בשוק, מאפשר לנו בחירה מדויקת של שולחן מנהל אשר יקלע לטעמנו, יענה על צרכינו המשרדיים וכן יהיה זמין לכל שינוי פתאומי במשרד, בין אם מדובר בצורך להפכו לכדי שולחן ישיבות או לאחסן בתוכו מסמכים רבים. שולחן מנהלים הינו ללא ספק הרהיט הדומיננטי ביותר במשרד, ובתור שכזה עליו לייצג נאמנה את אופיו של המשרד, מנהליו, העובדים בו וכמובן, את צרכי העבודה השונים.

בחירת שולחן ישיבות המתאים לעובדים רבים או במשרד בו מתנהלות ישיבות רבות, אמור לשדר את האווירה הרצויה, ולפיכך, יש לקחת בחשבון מספר שיקולים: גודל החלל בו ימוקם שולחן ישיבות שייבחר, הצרכים העסקיים אותם שולחן מנהלים זה אמור לשרת, האווירה שהוא משרה, וכמובן העיצוב, על גווניו ואיכות החומרים ממנו הוא עשוי.

גורמים המשפיעים על בחירת שולחן ישיבות

חשיבות רבה ישנה למידותיו של שולחן ישיבות המותאם ספציפית לחדר ישיבות, שכן לא כמו שולחן מנהל המוצב במשרדנו הפרטי, שולחן ישיבות הינו בגודל אשר מקשה על אמדן חופף באמצעות מבט עין. לכן, יש לקחת מידות מדוייקות של החלל בו ימוקם שולחן ישיבות וכמו כן, את אופיו של החלל, ורצוי לצלם את החלל, כדי לקחת את התמונה למקום הרכישה.

החומרים ממנו עשוי שולחן מנהלים משפיעים על אורך הזמן ששולחן זה ישרת אותנו, על כן רצוי לבחור שולחן מנהלים אשר עשוי חומרים איכותיים ולו גימור מקצועי. שולחן ישיבות לא חייב להיות רק מעץ – כאשר כיום ההיצע הנרחב מאפשר בחירה בין מתכות שונות, פלסטיקים מעוצבים ומודרניים, זכוכית, וחומרים נוספים אחרים, הכל בתלוי לטעמנו האישי ובאופי המשרד.

שיקול נוסף משמעותי הינו צורת השולחן. שלא כמו שולחן מנהל פרטי במשרדנו אנו, ניתן לבחור בשולחן עגול או מעויין. שולחן ישיבות אליפטי עלול להסתיר חלק מהיושבים, לעומת שולחן ישיבות בעל חזות רשמית, בצורה המלבנית הקלאסית. רבים, אם כן, מעדיפים לבחור שולחן עגול.

יצירת מראה אחיד למשרד

בחירת שולחן מנהל יכולה להתאים לשולחן הישיבות אותו בחרנו, ובכך נוכל ליצור חזות תואמת למשרד כולו. ההתאמה בין השולחנות השונים הינה בעלת חשיבות מכריעה, בין אם על האווירה השוררת במשרד, האחדות העיצובית הנוצרת כתוצאה מיישור קו בין הרהיטים השונים, ובין אם על החזות שהוא משרה על המבקרים החיצוניים במשרד בזמן ישיבות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה