שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שחזור מפתחות לרכב על ידי מנעולן


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

לאבד מפתח אחרון שיש לנו לרכב זה לא נעים.

דבר מבאס מאוד זה לאבד את המפתח של הרכב שלכם, למפתח הרכב ישנם מספר מוגבל של דברים עיקריים, הראשון הוא שכפול (קוד) המפתח, והנוסף רכיב (צ׳יפ) חשמלי, בפריטים הללו גם קיים משהו חיוני להנעה, קוד המפתח בפועל רצף סדרות חיתוך המפתחות אשר צריך לתפעל את הצילינדר בדלת המכונית וסוויץ (מתג הנעה) והשבב (צ׳יפ) נותן שידור לגוף הקודנים המאשר התנעה, להבדיל מאובדן מפתחות לבית רצוי לקרוא למנעולן בבית שמש ולהחליף צילינדר בתהליך שכפול לאחר אבדן לרכבכם התהליך הוא אחר בהחלט ולחלוטין ומסובך יותר.
התקשרו אלינו עכשיו עבור שירות זמין של 24 שעות
עליכם לדעת מה חעשות אם לא נמצאו צרור המפתחות למכונית:
1. ראשית יש לבדוק אם קיים לכם עוד מפתח למכונית, כל רכב אמור לבוא עם שלשה מפתחות, יצא ויש לכם עוד מפתח זכיתם, וודאו להעתיק אותו מהר ולשמור עליו במקום בטוח, אם אין לכם מפתח מיותר עברו לאפשרות הבאה.
2. הזמינו שירות שכפול מפתחות לרכב, בשלב זה הננו נדאג לשכפל בשבילכם מפתח חדש למכונית שלכם.
האם אנו יכולים לעשות תהליך זה לבדינו בבית?
בהחלט לא, נושא שכפול צרור המפתח לרכב הוא מהלך מושקע מאוד וגם זקוק ל מקצועיות וניסיון רב, כאמור אנחנו מחויבים לכלים מיוחדים כגון: מכונת חיתוך מפתחות אוטומטית, שבבים ממבחר מינים, מוצרי מדידה רבים ועוד, בעוד בפועל במכונות ואביזרים בשווי הרבה מאוד כסף, עוד לציין בהרבה ממגוון המכוניות אנחנו צריכים לדבר עם חברת הרכב בשביל לקבל מימנו קוד חיתוך המפתח וקוד בשביל הציפ (פין קוד) שמסתכם בעלות כספית עבורנו לנו יש גם מנעולן בקרית מלאכי לצורך עבודה זו.
כביכול מדובר בהליך לא קטן שמצריך לשחזר צרור מפתחות למכונית וזהו, לא?
ברור לא, כמו שנכתב בראשית בלוג זה, המפתחות אינם נגישים וכביכול לא אפשרי להעתק בשבילכם מפתח נוסף, ברגע שאין מפתחות אין מה לשכפל ואז הננו צריכים לעשות עבורכם מפתח נוסף לאוטו שברשותכם.
כמה זמן ניתן לבצע את העבודה בשבילי?
אין צורך, ברור שמדובר במהלך לא פשוט לשם כך אנחנו פה לשרת אתכם, לחברתנו יש את החלקים, ידע וניסיון, אנו נצליח לסדר התקלה למענכם כבר בשיחת טלפון ראשונה איתנו, תקבלו יחס טוב ואישי בראשית התהליך ועד לסיומו.
כמה עולה התענוג הזה?
תלוי מה הרכב בבעלותכם, שכפול של רכב מסוג פורד אינו זהה לרכב מסוג פורש והפוך, חברתנו תדאג לתמחר לכם מחיר הוגן ונוח, כדאי לחייג עכשיו וקבלו הצעת מחיר בחינם, כדאי לכם.
התקשרו עכשיו למנעולן רכב בקרית מלאכי ובבית שמש.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה