שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שי פינוי דירה


אמנון
 
 
מיליון תודות:

שמי גלית ואני רוצה להודות מיליון תודות ועוד תודה לשי פינוי דירה. אני רוצה גם להמליץ לכל מי שזקוק לפינוי מורכב או סתם פינוי דירה על חברה מקצועית, אמינה, אדיבה, ואחראית, בעלת כל הציוד הדרוש לעבודת פינוי מושלמת ולהפיכת חללים שונים לחדשים ויפים.

 

דרוש סטודיו:

אני סיימתי את הלימודים שלי בבצלאל, לימודים של חמש שנים, מייגעים, ארוכים וקשים של ארכיטקטורה אורבנית. עד מהרה רציתי חלל עבודה ומאחר ואני כעת אדריכלית אורבנית לא היה מקום יותר טוב לפתוח בו סטודיו מאשר העיר תל אביב.

 

חלל ששימש כמסגרייה:

הרבה זמן חיפשתי חלל שיתאים, רציתי מקום שמתחבר באופן הרמוני עם סוג העבודה שאני עושה שיהיה גראנג'י מצד אחד, שיקי מצד אחר, שישדר מקצוענות וטעם משובח ושיתמזג עם החוויה האורבנית התל אביבית. מלא זמן חיפשתי מקום. בסוף מצאתי לופט מדהים בדרום תל אביב גבול יפו ששימש עד כה כמסגרייה.

 

חלל מלא תכולה:

מבעד לכל המתכות והנסורת, המכונות והמסורים, הצלחתי לדמיין בעיני רוחי את הסטודיו שלי. המקום היה מושלם, בדיוק מה שחיפשתי. בעל המקום הסכים להשכיר לי את חלל העבודה במחיר נמוך יותר אם אקח על עצמי את פינוי המקום מכל תכולתו. כמובן שהסכמתי וחתמנו על חוזה כתוב, לא בלי לחיצת יד וברכת בהצלחה בדרך.

 

הפינוי:

ואז נשארתי עם הנושא של הפינוי. הסכמתי לקחת את זה על עצמי בגלל המחיר הנמוך אבל לא באמת היה לי מושג מה לעשות. חיפשתי באינטרנט ומצאתי את שי פינוי דירה. שוחחתי איתם בטלפון והסברתי שלא מדובר בפינוי דירה רגיל אלא בתכולה תעשייתית, מלא ברזלים וגרוטאות ודברים מן הסוג הזה. שי פינוי דירה לא נרתע אלא להיפך, אמר שהגעתי בדיוק למקום הנכון ושהוא והחבר'ה שלו מומחים בדיוק במקרים כאלו של פינוי מורכב.

 

צוות מקצועי:

עד מהרה הגיעו ללופט החדש שלי החבר'ה של שי פינוי דירה, הם נראו מנוסים ואמונים על עבודתם, כל אחד מהם ידע בדיוק מה לעשות והם הוציאו בזריזות ובמהירות את כל התכולה מהסטודיו, לרבות הציוד התעשייתי הכבד המתכות והברזלים.

 

סיוד וצבע:

בתום הפינוי שי פינוי דירה והצוות סיידו עבורי את המקום, צבעו אותו, בצבעים שאני בחרתי כמובן, תיקנו את החלון השבור ואת המנורה והמליצו לערוך ריסוס נגד חולדות ומזיקים אחרים וכך עשו.

 

סטודיו החלומות:

לא דמיינתי שבכזאת קלות ובכזאת מהירות המסגרייה החדשה תהפוך לסטודיו חלומותיי, שי פינוי דירה והצוות האדיב שלו פשוט הגשימו לי חלום.

 

המלצה חמה:

אני ממליצה לכל מי שזקוק לפינוי פשוט או מורכב, של כל סוגי התכולות, מכל המקומות לפנות לחברת שי פינוי דירה. השירות שלהם מדהים, הם אדיבים, נחמדים ולבביים, עוזרים וממליצים על פי דעתם המקצועית על כל פרט ופרט, עושים את העבודה בזריזות, במיומנות, במהירות, בלי רעש מיותר, בלי להשאיר לכלוך אחריהם, בלי לחסום את הרחוב עם משאיות ההעמסה, פשוט תענוג.

 

ממסגרייה ישנה לסטודיו מעוצב:

כעת בזכות שי פינוי דירה יש לי סטודיו שיקי גראטנג'י מעוצב ומגניב עם חלונות גדולים הפונים למרכז הפועם והחי של העיר תל אביב. שי פינוי דירה הגשימו לי חלום.

גלית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה