שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיטות הרחקת יונים והדברה


שרית געש

שרית

 
 
יש נחש בדירה?

איזה אדם לא חווה את התופעה הבאה, אתם באים בחושך לחדר האמבטיה ורואים שם עכברים. כל אותם יצורים לא קרואים הם מפגע לא קטן, ואף מעבר לגועל, לפעמים הם גם יכולים להעביר מחלות. אז איך לפעול בסיטואציה של מזיקים בביתנו?

אתם צריכים הדברה!

היש סיבה לפחד אם ניתן היום להרחיק את המזיקים? שירותי הדברה יכולים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את השטח והכי חשוב לשים קץ לפולשים. פעמים רבות לא יהיה צורך לבצע שירות הדברה עוד פעם. באיזה מצב רצוי להזמין שירות הדברה?

לכלוך יונים

היונים הורסות את הבגדים? כאשר יש בעיית עטלפים או יונים, לא קיימת סיבה לפזר חומרי הדברה מסוכנים. יש כל מיני דרכים שמסלקות יונים ולא גורמות להן לנזק. לדוגמה, רשת יונים וחפצים נוצצים.

הדברת מכרסמים

מצאתם עכבר בבית? קיימות היום דרכים שונות לטיפול בעכברים; באפשרותכם להשתמש במלכודות, לפזר בבית כל מיני חומרים מדבירים או לנסות משהו אחר, להיות ירוקים ולפזר חומר מיוחד בעל ריח שדוחה את המכרסם המזיק ללא פגיעה.

הדברת תיקנים

בני אדם לא חיים בשלום עם חרקים - הם יוצרים לכלוך, מזיקים לבריאות ונראים נורא. מדביר בעל ניסיון מסוגל לשים סוף לתיקנים ללא שום בעיה באמצעות הדברה מקצועית וטיפול מקיף.

צרעות ודבורים

קיני צרעות בגינה שלנו זו תופעה שמסכנת אותנו. העקיצה של הצרעה היא לא חוויה מהנה, ורצוי מאוד להימנע מהעניין. מדבירים מקצועיים יודעים איך לפתור את בעית הצרעות לנצח.

מה כדאי לדעת על הרחקת יונים לפני שמרססים את הבית?

במקרה בו יש מזיק בסביבת ביתכם, אתם חייבים להזמין מדביר. חשוב לבדוק שבחרתם מדביר טוב בעל כל הרישיונות לצורך העבודה, ושהוא לא משתמש בחומרים מדבירים מסוכנים שפוגעים בטבע ובבעלי חיים אחרים.

בשביל להשיג מידע מהימן לגבי סוגי הדברה, הכנסו לאתר ותוכלו למצוא פרטים ומחירים מהטובים בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה