שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוץ בית


ליאור מרון

ליאור מרון

 
 

 

שיפוץ בית מאפשר לכם לקבל בית מחודש ויפה יותר שגם ערכו הכספי הוא גבוה יותר.

שיפוץ בית יכול להיות מוגבל לחדר בודד או לכל הבית.

כאשר מבצעים שיפוץ בכל הבית כדאי לבצע זאת לפני הכניסה לבית, או בזמן חופשה, כי קשה לחיות בתוך בית בעת שהוא עובר שיפוץ יסודי בכל חדריו וחלקיו.

 

כיצד לבחור קבלן שיפוצים?

כדאי לכם לראות עבודות קודמות של קבלן שיפוצים שאתם שוקלים לשכור את שירותיו בשביל להתרשם מטיב העבודה, וגם לשאול את הלקוחות הקודמים שלו האם העבודה התבצעה בלוח הזמנים אשר סוכם עליו מראש.

הבדיקות אמורות לתת לכם ביטחון שקבלן השיפוצים מבצע עבודה באיכות גבוהה ועומד בלוחות הזמנים שסוכמו עמו מראש.

שווה לכם לקחת הצעות מחיר משני קבלני שיפוצים לפחות, בשביל שלבסוף תבחרו בקבלן שיראה לכם המקצועי ביותר והזול ביותר. אבל הצעה שהיא זולה באופן מיוחד אמורה לעורר אצלכם חששות לגבי הקבלן, כי כבר ארעו מקרים בעבר שבהם קבלני שיפוצים לא ביצעו עבודה שהם התחייבו אליה, או ביצעו אותה באיכות שהיא איננה מספיק גבוהה.

לכן הצעות שהן זולות באופן מיוחד כדאי לבדוק באופן רציני עם הלקוחות הקודמים של אותו קבלן שיפוצים, על מנת להיות בטוחים שהוא אכן מבצע את העבודה שהתחייב אליה עד לגמר העבודה בלוח הזמנים שנקבע מראש, וגם באיכות גבוהה.

 

התשלום בעבור השיפוצים

תשלום בעבור ביצוע של שיפוצים רצוי שיתבצע על פי הקצב של התקדמות עבודות השיפוצים, כלומר רק אחרי שמבוצע שלב מסוים של שיפוצים, מבוצע גם התשלום בעבורו.

זה נועד להימנע ממצבים אשר בהם שילמתם מראש עבור עבודה מסוימת ואז קבלן השיפוצים שלכם מפסיק לפתע לעבוד ולא חוזר, או מפסיק את העבודות באופן זמני מה שגורם להארכת זמן השיפוצים מעבר למה שסוכם מראש עם הקבלן, דבר שיוצר חוסר נוחיות לאנשים אשר גרים בבית שמעוניינים שזמן עבודות השיפוצים יהיה קצר ככל הניתן, או מונע מאנשים להיכנס לבית משופץ בזמן שבו הדבר תוכנן מראש.

לכן התשלום בשיטת השלבים, רק בעבור עבודה שכבר בוצעה, אמור למנוע את המצב הבעייתי שבו קבלן השיפוצים לא עומד במה שהתחייב לגבי הביצוע של שיפוץ בית שהוא גם באיכות גבוהה וגם בלוח זמנים מסוים אשר נקבע מראש.

 

לסיום, שיפוץ בית זה פרויקט שצריך לקחת אותו ברצינות. אם שיפוץ בית נעשה על ידי קבלן רציני ומיומן אז יש הנאה לדרי הבית לאחר שמסתיימות עבודות השיפוצים.

לעומת זאת שיפוץ בית שמסתבך יגרום לכם לבזבוז כסף וזמן, לכן יש לבדוק מראש שהקבלן שאתם בוחרים בו אכן מבצע שיפוץ בית באיכות עבודה גבוהה וגם עומד בלוחות זמנים שמסכמים איתו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה