שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוץ דירה עם אדריכל ומעצב פנים


אבי ביטון
 
 

 

אם אתם מעוניינים להעניק לדירה שלכם מראה מעוצב או לשנות באופן ניכר את מבנה הדירה, כדאי לכם לפנות לאדריכל ולמעצב פנים אשר עוסקים בתכנון של שיפוץ דירה. אדריכל יוכל לסייע לכם לשנות את מבנה הדירה על מנת לנצל ברוצה יותר נכונה את הפוטנציאל שטמון בשטח שלה. מעצב פנים יעניק לדירה שלכם מראה מחודש ויכניס לתוכה אור ודגשי פנג שואי, מודרניות או יוקרה. עבודה משותפת של אדריכל ומעצב פנית תניב את התוצאות הכי איכותיות בסיום שיפוץ דירה, לכן אנו מאוד ממליצים שלא לתכנן לבד את שיפוץ הדירה, אלא להיעזר בעזרה מקצועית, הרי לא כל יום אנחנו מחליטים לבצע שיפוץ דירה.

 

בחירה ועבודה עם אדריכל

 

מלבד היכולות המקצועיות של אדריכל ושינויים שביכולתו להכניס לדירה שלכם, בעבודה עם אדריכל אתם בעצם מבטיחים לעצמכם כי השיפוץ ישיג את מטרתו וכי הכול יבוצע כראוי. אדריכלים אשר עוסקים בשיפוצי דירות בדרך כלל מכירים קבלני בניין והם גם יעזרו לכם לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר. ביחד עם אדריכל תוכלו לעמוד על תקציב השיפוץ ולשנות כל דבר שמתחשק לכם לשנות בדירה שלכם.

 

בחירה ועבודה עם מעצב פנים

 

מעצב פנים אחראי על בחירת הטקסטיל, גופי התאורה, מיקום הריהוט וסגנון הריהוט. עבודתו של מעצב פנים תשדרג לכם את הדירה באופן ניכר ואם אתם מעוניינים להכניס אווירה חדשה או לחדש לחלוטין את המראה של הדירה, מעצב פנים יעזור לכם במשימה. מעצב פנים יעזור לכם לבחור את פלטת הצבעים בכל חדר ויצור עבורכם את הנוחות המרבית בכל חללי הדירה באמצעות תוספות קטנות או ריהוט דקורטיבי שלכם כלל לא היה עולה על הדעת להכניס לתוך הדירה.

 

ניקיון בסיום השיפוץ

 

בין אם בחרתם בשיפוץ יסודי בשיתוף עם אדריכל או אם ברצונכם לבצע שינויים בעיצוב הפנים של הדירה בעזרתו של מעצב פנים, ניקוי יסודי בסיום העבודות חשוב מאוד על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצאה שתתקבל בסיום השיפוץ. שירותי ניקיון לאחר השיפוץ יפטרו אתכם מלבצע זאת בעצמכם ובהרבה מקרים תוכלו ליהנות משירות זה כחלק בלתי נפרד משירותיו של קבלן שיפוצים שבחרתם לעבוד עימו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה