שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוץ דירות לכולם


אבי ביטון
 
 

 

לא תמיד כשקונים דירה אפשר ישר להיכנס לגור בה, כי יש הרבה מאוד דירות שדורשות שיפוץ. שיפוץ דירות יכול לכלול שיפוץ בכל מיני תחומים בדירה, בין אם מדובר על שיפוץ בצנרת ובין אם מדובר על שיפוץ בקירות. השיפוצים השונים נובעים מסיבות שונות, כמו לדוגמא העובדה שדירה מסוימת היא ישנה מאוד, או לחילופין, כאשר דירה היא חדשה אך לא נבנתה באופן מושלם. סיבות נוספות שבגללן לעיתים עורכים שיפוץ בדירה, הן כאשר בעלי הבית החדשים מעוניינים לשנות את מה שבעלי הבית הקודמים עשו. לא פעם קורה שזוג קונה דירה, אך לפני שהוא נכנס לגור בה, הוא שובר הרבה מאוד קירות, ולמעשה, משנה את פני כל חלל הבית.

ההחלטה על השיפוץ

שיפוץ דירות דורש התעסקות רבה מאוד מצידם של בעלי הבית, כי שיפוץ דירות דורש הבנה לא מעטה בתחום הבניין. אנשים שאין להם כל רקע בתחום של בניין, יאלצו להתייעץ עם אנשי מקצוע, כדי שאלה יתנו להם את חוות הדעת שלהם לגבי יכולת ביצוע שיפוץ מסוים. עובדה היא כי לא כל קיר בבית אפשר להוריד רק בגלל שככה נראה לבעלי הבית, ולכן יש להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי שאלה יגידו אם אכן מדובר על רעיון בר ביצוע או לא. בנוסף לכך, יש לא מעט אנשים שיודעים שהם היו רוצים לבצע שיפוץ בדירה החדשה שלהם, אך הם אינם יודעים בדיוק איזה שיפוץ לעשות ואיך לבצע אותו. גם במקרים כאלה אפשר בהחלט לפנות לאנשי מקצוע בתחום, כדי לקבל רעיונות ולהחליט על השיפוץ.

מי משפץ

יש הרבה אנשים שנותנים שירות בתחום של שיפוץ הבית, ולא פשוט לבחור ביניהם. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום זה, היא העובדה שאין הערכת זמן מדויקת לתהליך השיפוץ. לעיתים קורה שאנשי המקצוע טוענים שהשיפוץ ימשך חודש, אך בפועל הוא נמשך הרבה יותר זמן. כדי להימנע ממצבים כאלה, רצוי לפנות אל אנשי מקצוע רציניים ביותר ובעלי ניסיון, ויתרה מכך, רצוי לפנות לאנשי מקצוע בתחום אשר חברים ובני משפחה המליצו עליהם ועל אופן עבודתם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה