שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצים בירושלים


רוני רונאל
 
 

 

בין התקופות היותר מלחיצות בחיים בהחלט ניתן להכניס גם את תקופת השיפוצים. אם גם אתם גרים בירושלים ובדרך לפנות לחברת שיפוצים בירושלים אני כבר יכול להקדים ולומר לכם שפשוט זה לא הולך להיות והתקופה הזו כרוכה בהרבה מאוד לחצים והרי זה טבעי – כל אחד שמשקיע עשרות או מאות אלפי שקלים בנכס שלו, טבעי שיהיה לחוץ וירצה שהשיפוץ יצא על הצד הטוב ביותר. מה שבאמת מוסיף קושי לתקופה של שיפוצים בירושלים זהו המחסור בדיור והבעייתיות שהשיפוץ יוצר לשהייה בחלק מהתקופות בבית – הוצאת האדם מביתו בנוסף לכל הלחץ הזה הופכת להיות ממש לדבר מעיק ומועקה יחד עם לחץ יכולים עוד להוביל אותנו להתחיל עם תרופות הרגעה. אז בשביל שדבר כזה לא יקרה ונדע כיצד להתנהל נכונה, מצורפים כמה טיפים להבנה וסדר בראש שלנו לפני שאנחנו פונים לחברות שיפוצים בירושלים.

 

הבנה מוקדמת: איפה אנחנו נמצאים במסגרת כל השיפוץ הזה

הרצון למצוא את הצבעי או החשמלאי הכי טוב, הרצון למצוא חברת שיפוצים שתעשה לנו הנחה – כל אלה תופסים את מלוא תשומת-הלב שלנו כאשר אנחנו מדברים על שיפוצים ולפעמים אנחנו שוכחים שאנו צריכים גם לדאוג להיכן אנחנו שוהים במשך כל התקופה הזו ועל פי העניין גם להחליט על קבלת ההחלטות הבאות. אם השיפוץ נעשה בנכס שאנו לא מתגוררים בו והוא בבעלותנו, הרי שהגיוני בהחלט שהתקופה תעבור בצורה חלקה וללא כל קושי. נוכל גם להכניס את עצמנו לעניין באופן קצת יותר רציני כיוון שאנחנו גם ככה בלי הטרדה של המגורים שמעיקה ומעיבה על קבלת החלטות נכונה. אך אם מדובר בשיפוץ שנעשה בנכס שבו אנו חיים ומתגוררים, הרי שתקופת השיפוצים בירושלים יכולה להיסב נזק לאיכות החיים שלנו ממש וכאן עדיף שתהיה מעורבות רגשית פחות חזקה כיוון שהיא בהחלט יכולה לפגוע בסיכויי השיפוץ לעלות על הצד הטוב ביותר.

 

הבנה מרכזית: רמת השיפוץ שאליה אנחנו הולכים

לאחר שבחנו והחלטנו האם אנחנו מנהלי העבודה של עצמנו או לא, והבנו עד כמה התקופה הולכת להשפיע על איכות חיינו – הרי שאפשר להתפנות ולהבין היטב עד כמה רמת השיפוץ גדולה – האם מדובר בכמה שינויים קוסמטיים באלפי שקלים, האם מדובר בשיפוץ חלקי בלבד שיכלול עשרות אלפי שקלים אך לא מעבר או האם מדובר על שיפוץ וחידוש מבנה מהיסוד מה שכלול במאות אלפי שקלים לעיתים. ברגע שנבין את רמת השיפוץ, נוכל לבוא עם תוכנית עסקית קצת יותר מסודרת לחברת שיפוצים בירושלים ולקבל הצעת מחיר מאורגנת וטובה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה