שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצים במרכז – טיפים שימושיים


טל דרבוקה
מרקטינג פוסט - הנו מגזין לשיווק, פרסום ועשיית כסף באינטרנט המוביל בישראל. המגזין מחלק תכנים, קורסים, ספרים, ראיונות עם מומחים וכלים נוספים ללימוד והעשרה בתחום.
 
 
 

אין כמו שיפוץ של דירה קיימת, על מנת להעניק לה מראה חדיש ורענן יותר. פעמים רבות אנשים נוטים לעבור דירה, רק כי נמאס להם מהאווירה בבית הישן, מהריצוף המכוער באמבטיה או מהמטבח המתפורר. אך למעשה, אין צורך לעבור דירה אלא מספיק רק לשפץ ולהשקיע בדירה הקיימת. היום ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע המתמחים בתחום של שיפוצים במרכז הארץ. הערים המרכזיות מלאות בדירות ישנות ומתפוררות, הזקוקות בצורה נואשת לשיפוץ. השיפוץ יכול לאפשר לבעלי הדירות תחושה נעימה יותר ואווירה ביתית יותר. לרוב הדירות הישנות נוטות לסבול מנזילות בשל איטום לקוי של הגג או הקירות. בנוסף, הצבע נוטה להתקלף מהקירות והמרצפות מלוכלכות וסדוקות. שיפוץ רציני יכול להפוך את פני הדברים ולהפוך כל דירה ישנה למציאה.

מה חשוב לבדוק בטרם מתחילים את השיפוץ המיוחל?

1.      היקף העבודות – חשוב קודם כל לסגור לוז מסודר עם קבלן השיפוצים, על מנת להבין את סוג העבודות שיתבצעו בדירתכם וכמה זמן תיקח כל עבודה. חשוב לסגור את כל הנקודות האלו מראש ולהכניס אותן לחוזה העבודה מול הקבלן, כדי להימנע מאי הבנות בהמשך הדרך. חשוב שההסכם יהיה מפורט ומסודר, על מנת שלא יהיו שום טעויות בהמשך.

2.      הצעת מחיר מסודרת – חשוב בשום אופן לא להתחיל בעבודות השיפוצים לפני שקיבלתם הצעת מחיר מפורטת ומסודרת מקבלן השיפוצים. ההצעה חייבת לכלול את סוג העבודה, מחירה, סוג החומרים או הציוד שישמשו לעבודה, כמות ומחיר החומרים. חשוב לא לזלזל בשלב הזה, היות והוא הכרחי לשקט הנפשי שלכם.

כל מה שרציתם לדעת לגבי שיפוצים במרכז

קודם כל, חשוב להבהיר כי עבודות שיפוצים במרכז יכולות להיות שונות מדירה אחת לאחרת. ישנן דירות שיצריכו עבודות שיפוץ ארוכות ומסובכות יותר, ואילו בדירות אחרות ניתן יהיה להסתפק בשיפוצים פשוטים יותר כגון סיוד הקירות או ליטוש הרצפה. דירות ישנות נוטות לרוב לבעיות שונות בתחום האינסטלציה והחשמל, במקרים כאלו חשוב לעבוד עם בעל מקצוע שמתמחה בתחום. שיפוצניקים רבים מציעים את שירותיהם ומפרסמים כי הם עושים את כל סוגי העבודות. אך למעשה, חשוב לבדוק היטב את הרקע וההסמכה של בעל המקצוע, על מנת למנוע עבודה חובבנית. תחום השיפוצים הינו תחום פרוץ שבו כל אחד שיודע לעבוד עם הידיים, יכול לקרוא לעצמו שיפוצניק. למעשה מדובר לא פעם על אנשים ללא כל ידע והסמכה רשמית בתחום. לכן תמיד חשוב לבדוק המלצות, לבקש לראות עבודות קודמות ולהתעניין לגבי שנות הוותק והניסיון בתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה