שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצים בקרב דירות להשכרה במרכז


מושיק קהתי

מושיק קהתי - קבלן שיפוצים במרכז

 
 

שיפוצים עבור דירות להשכרה הן עניין שמתבצע בכל ארץ, הרבה מהגורם המרכזי של מציאת דיירים והשכרה מהירה של דירה הוא המצב הקוסמטי שלה ואיכות הבניה. לכן, הרבה בעלי נכסים אשר משכירים דירות יודעים שלעמים יש צורך לבצע שיפוצים בדירות שכורות.

אם נתרכז במה שקורה באזור המרכז, נגלה שעבודות שיפוצים במרכז להשכרה מתמקדים ב-2 עבודות שיפוצים מסוימות: הראשון הוא שיפוצים לחלוקת דירות גדולות לדירות קטנות, והשני הוא שיפוץ לאחר עזיבת דייר.

שיפוצים לחלוקת דירות במרכז

שיפוצים במרכז של בעלי נכסים שמבצעים חלוקה של דירות נובעת מכך שמרבית הדיירים באזור המרכז, בערים כמו תל אביב וגבעתיים, הם דיירים צעירים שלא מעוניינים להשכיר דירות גדולות של יותר מ-2 חדרים. לכן, על מנת למצוא דיירים לדירות שלהם, רוב בעלי הנכסים מחליטים לבצע שיפוץ בדירה ולחלק אותה ליחידות דיור קטנות יותר, כך למשל דירה של 3 חדרים יכולה בקלות להפוך לדירה של מפוצלת ל-2 יחידות דיור, דירה של 4 חדרים יכולה להיות מפוצלת ל-3 יחידות דיור וכך הלאה.

בנוסף לכך שמתאפשר  לאותם בעלי נכסים למצוא יותר דיירים, זה גם דרך מצוינת להגדיל את סך השכירות שמקבלים על הדירה, כאשר לרוב ככל שיש יותר דיירים כך ניתן לגבות במצטבר יותר שכירות. אז בעצם יוצא מצב שבו שיפוצים בדירות במרכז לחלוקה עבור השכרה משתלמים בטווח הארוך. בעצם מדובר פה על הוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים, בכדי לבצע הכנסה משכירות של אלפי שקלים בכל חודש. השקעה כזאת צפויה להחזיר את עצמה תוך מספר חודשים ספורים.

איך מחלקים דירה?

קודם כל בשביל לחלק דירה יש למצוא את קבלן השיפוצים המתאים ביותר, מומלץ במקרים כאלו לבחור קבלן שיפוצים שביצע חלוקת דירות בעבר ויכול ללוות אתכם בתהליך התכנון של החלוקה. יש להבין שלא צריך אדריכל בכדי לבצע חלוקה של דירות, אלאל מספיק לסגור מול הקבלן את המתאר של הדירה. קבלן שיפוצים מנוסה יכול לייעץ לכם בדיוק איך כדי לחלק את הדירה ומה מומלץ לבצע בעת השיפוצים.

החלוקה מתבצעת בעזרת הפרדה של חלקי הדירה בקירות גבס, כך שלמשל הסלון יחולק לשתי סלונים קטנים. יש לבצע הפרדה של הצנרת בכדי שיהיו שתי שירותים, וכמובן לחלק את תשתית הגז והצנרת במטבח, בכדי שיהיו שתי מטבחים. כלומר הכול צריך להיות מחולק למספר היחידות, בין אם שתיים  או יותר, וכל הצרכים של הדייר צריכים להיות פונקציונאליים מתאימים.

שיפוץ דירה במרכז לאחר עזיבת דייר

חלק גדול העבודות השיפוצים במרכז בדירות הן שיפוצים סדירה לאחר עזיבת דייר. בגלל שישנם הרבה דירות ישנות במרכז, כאשר דייר עוזב את הדירה, רוב הסיכויים שמבחינה וויזואלית הדירה תהיה שחוקה ולא נעימה. לרוב בעל הנכס יצטרך לבצע צביעה מחדש ותיקון נזילות קטנות או ליקויי בניה שנוצרו במהלך תקופת הדייר הקודם, שלא באשמתו כמובן. שיפוץ כללי לפני שמזמינים דיירים פוטנציאליים חדשים יזרז את תהליך מציאת הדייר החדש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה