שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצים והוספת חדרים בבית


מיכל ז

מיכל ז

 
 

כדי שיהיה נעים בבית לפעמים חייבים לעשות שיפוצים כדי לשפר את המראה שלו ולתקן בעיות שונות, למשל איטום וצנרת לקויים, שיכולות להפוך את השהייה בבית לסיוט. אחד הדברים שאפשר לעשות עם עבודות שיפוצים הוא להוסיף חדרים לבית, כך שאם המשפחה שלכם התרחבה ואין לכם אפשרות לעבור לבית עם יותר חדרים תוכלו בקלות להעניק לבן הבית החדש חדר.

 כל מה שצריך לעשות כדי להוסיף חדרים לבית הוא ליצור קירות גבס. אם במקרה נקשתם או דפקתם בעבר על קיר והוא השמיע קול חלול, סימן שזהו קיר גבס, ובניגוד אליו קיר רגיל משמיע קול עמום ונמוך. זה סימן שהמבנה עבר שיפוצים להגדלת מספר החדרים בו.

עבודות שיפוצים להוספת קירות גבס והוספת חדרים הן עבודות פשוטות יחסית. כשרוצים להוסיף קירות גבס ולהגדיל את מספר החדרים בבית אין צורך להרוס דבר בבית ומדובר אך ורק בהוספה, לכן העבודות האלה לא עניין גדול. את קירות הגבס אפשר לבנות תוך זמן קצר מאוד, רק חשוב לדעת שצריך להיזהר עימם בימים הראשונים, אז הם עוד רגישים ולא חזקים מספיק.

אם רוצים לשנות לחלוטין את האופן בו מחולקים החדרים בבית ולא רק להוסיף חדרים, אז צריכים לעשות שיפוצים רועשים ומלכלכים הרבה יותר. במקרה כזה, חשוב לפני הכל לתכנן היטב איך רוצים שהחללים בבית ייראו. לשם כך כדאי ליצור שרטוט על דף ולחשב מתמטית וביחס נכון את חלל הבית ואת הנקודות בהן רוצים להוסיף קירות.

בעזרת עבודות שיפוצים אפשר לקחת כל בית ולשנות אותו איך שרוצים, כך שאם מוצאים בית בגודל מסוים אך לא מרוצים מחלוקת החלל לא חייבים להמשיך בחיפושים.

אם אתם רוצים חדר שינה גדול יותר, חדר שינה נוסף, הרחבה של חדר האמבטיה, שיפוצים ותכנון מדויק יתנו לכם את בית החלומות שלכם שבו יהיה לכם נוח יותר. יחד עם זאת, שיפוצים יכולים גם לעזור לכם לעצב את החדרים שהוספתם ואת החללים שבחרתם להרחיב. אם הוספתם קיר גבס תוכלו לצבוע אותו בצבע זהה לצבע הקירות שנושקים לו.

אם אתם רוצים להוסיף חדר אמבטיה או שירותים לאלו שכבר יש לכם בבית, בעזרת שיפוצים תוכלו להרחיב את הצנרת כך שתהיה גם בחדרים האלו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה