שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצניק


רוני רונאל
 
 

 

הזמנת שיפוצניק אליכם לבית יכולה להיות פעולה הכרוכה בתשלום כסף רב ובכלל – כל תקופת השיפוצים יכולה להיות מאוד לא פשוטה במידה ולא נערכים אליה כראוי. על-מנת שלא תהיו חלק מאותם אנשים שביצעו שיפוץ מאוד לא מוצלח כתוצאה מרצף השתלשלויות של החלטות לקויות ושגויות הנובעות ממתח ולחץ שהשיפוץ יצליח, תוכלו לעקוב אחר ההוראות הפשוטות הקיימות בתוך מאמר זה ולהבין כיצד להיערך לקראת השיפוץ, איפה ניתן להזמין שיפוצניק מוצלח ועוד.

 

היערכות לקראת הזמנת שיפוצניק אלינו לנכס

לפני שרצים ומזמינים כבר שיפוצניק שיתחיל בעבודות, אנו צריכים לעשות את שיעורי הבית שלנו ולהחליט על מידת המעורבות שלנו במהלך העבודה שהוא יצטרך לבצע. אם נכנס לו לכל מיני חלקים שאנו לא אמורים להיכנס במהלך התקופה, ייתכן ונפגע מאוד ביכולתו של השיפוצניק לבצע עבודה מוצלחת ועל כן אנו צריכים לשבת עם עצמנו ולהבין עד כמה נהיה מעורבים בתקופה הזו. במידה ומדובר בנכס שנמצא ברשותנו ואנו גם מתגוררים בו, בהחלט ייתכן והפעולה החכמה ביותר תהיה לצאת מהבית במהלך התקופה הזו ולא להתגורר בו. במידה ונתגורר בבית בעוד השיפוצניק עובר לנו בין הרגליים ואנו מסתובבים גם לו, ייתכן מאוד שנפריע לו בריכוז וביכולת לסיים את העבודה כמה שיותר מהר וכמו שצריך. מעבר לכך, מימדי הלחץ הם הרבה יותר רציניים כאשר אנו משפצים נכס שאנו גם מתגוררים בו והרצון שהשיפוץ יצליח גורם ללחץ הרב להצטבר ולרוב גם לגרום לנו לבצע החלטות שגויות ולא נכונות שנובעות מאותו הלחץ. אך אם מדובר בנכס שבבעלותנו וכרגע לא מתגורר בו אף אחד, הרי שהתקופה יכולה בהחלט להיות על מי מנוחות ופחות מתוחה ולחוצה. מה גם שההכרח והצורך לסיים את השיפוץ כמה שיותר מהר לא יהיה קיים ולכן ככל הנראה גם לא נעשה טעויות שהיינו עושים אילולא כן.

 

הזמנת שיפוצניק לצורך ביצוע עבודות השיפוצים

תהיתם היכן ניתן למצוא שיפוצניק מוצלח שגם לא יגנוב אתכם במחיר? יש לכם את הפיתרון המושלם בידיים שלכם – האינטרנט. תוך חיפוש מהיר של המילה "שיפוצניק" תוכלו לקבל מגוון תוצאות אדיר של אתרי אינטרנט המייצגים בעלי מקצוע שונים העוסקים בתחום השיפוצים. כך גם תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כמה הצעות מחיר שתקבלו עבור תוכנית העבודה שלכם ולבחור את זו המשתלמת ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה