שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2354
מאמרים: 7344
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שיפוצניק, צבעי, אינסטלטור, בנית קיר גבס, ניקיון


יגאל
 
 

 

שיפוצים ותיקורנים

מתי באחרונה הכנסתם שיפוצניק לבית שלכם? אם התשובה היא שחלפו זה כמה שנים טובות מאז טרחתם לדאוג לשיפוץ הבית, הדירה או בית העסק - הגיע הזמן לחדש ימים כקדם. כל דירת מגורים ובית עסק זקוקים לרענון מדי כמה שנים, תלוי כמובן במידת ה"נזק" והבלאי שנגרם בו מדי שנה.

כשאנו מדברים על שיפוצניק הכוונה לאדם מיומן בתחום התיקונים והשיפוצים בבית, אם זה תיקון נזקים בקירות, סדקים בקיר או תקרה, אם בשינויים מבניים כמו הריסת קיר או חציית חדר לשניים במחיצת גבס, וכן הלאה.

 

מתי נזדקק לשיפוצניק

נכנסתם לבית חדש? המשפחה התרחבה וזקוקים לעוד חדר? פתחתם עסק ואתם נכנסים למשרד חדש? קודם כל בשעה טובה, ואין שעה טובה מזו לפתוח ברגל ימין ולהתחיל בשיפוצים טרם הכניסה למבנה החדש. קחו את זמן השיפוצים בחשבון בעת חתימת החוזה, כי לעיתים תזדקקו אפילו לחודש של שיפוצים, הכנות וסידורים בטרם תיכנסו לגור או לעבוד במקום החדש. כמובן שבתום השיפוצים יש לצבוע את המבנה, ולעיתים במהלך השיפוץ תצטרכו לבצע שינויים באינסטלציה או החלפת הצנרת, מה שימנע את הצורך העתידי בתיקון פיצוצים ופתיחת סתימות. במקרים רבים השיפוצניק בעצמו יוכל לבצע גם את הצביעה וגם את עבודות האינסטלציה, אם במו ידיו ואם באמצעות עוזרים. היתרון שלכם שאתם עובדים מול בעל מקצוע אחד במקום שלושה, מה שחוסך זמן, טרחה ואפילו במחיר הכולל של העבודות.

 

מתי כדאי לבצע שיפוצים

בבית עם ילדים, מומלץ לבצע את השיפוצים בתקופה שהילדים אינם ישנים בבית, כמו למשל באחת החופשות כשהם בטיול בחו"ל, או אם יש לכם סידור שהם יכולים לישון אצל הסבא והסבתא וכדומה. בתקופה שלפני חג הפסח, השיפוצניקים והצבעים עסוקים יותר באופן טבעי, מה שיכול להקשות עליכם בתכנון לוח הזמנים, וגם קצת בכיס, כי המחירים בתקופה זו גבוהים יותר. בחורף, צריך לקחת בחשבון אם לא עלולים לחדור מי גשם לתוך המבנה, שכן בזמן שיפוצים פעמים רבות מסירים את התריסים והחלונות, או שנותרים פתחים זמניים בתקרה וכו'.

 

כיצד נמצא שיפוצניק

כאמור אם יש לכם אדם שאתם סומכים עליו שיכול לבצע גם שיפוצים, גם עבודות אינסטלציה וגם צביעה (ואם אפשר גם לנקות אחריו את כל הבלגאן...), מה טוב. בכל מקרה אל תכניסו לביתכם אדם שאינכם נותנים בו את אמונכם, שלא תתחרטו על זה אחר כך. מי שזה לא יהיה, כדאי לסכם עימו מראש את כל פרטי העבודות הצפויות להתבצע, לוח הזמנים, עלויות מפורטות של חומרים ושל עבודה, צבעים מסוימים שאתם מעוניינים בהם, מצב מסירת הדירה בתום העבודות (נקיה/ מלוכלכת) וכן הלאה. שיפוץ נעים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה