שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שירותי אחסון לעסקים


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

שירותי אחסון לעסקים

כל חברה וארגון מוצאים את עצמם נזקקים לשירותים שהם לא העלו קודם בדעתם שיזדקקו להם. אך כאשר חברה גודלת ומוצר מתפתח, קורה לא פעם שמתעורר צורך בהשכרת משרד נוסף למשל, בהזמנת ציוד שאולי אפילו לא ידעתם על קיומו, ופעמים רבות גם בהזמנת שירותי אחסון לעסקים. אפילו ארגונים ועמותות יכולים למצוא את עצמם במצב זהה, ובמיוחד במקרים של אחסון משרד ואחסון עסקי, ישנה חשיבות רבה בשמירה מוקפדת על הציוד.

מי נזקק לשירותי האחסון?

בין הלקוחות הרבים שיכולים ליהנות מהשירות, נמנות חברות שירות מגוונות כמו מזון, טיפוח ורפואה; יבואנים, יצואנים וסוחרים הנזקקים למחסנים שנמצאים בדרך כלל בקרבת מקום לנמל מסחרי, חברות רכב וחלקים שונים, גופי תעשייה פרטניים ועוד המון משרדים וחברות קטנות. מלבד אלה ישנם כמובן גם לקוחות פרטיים הנעזרים בשירות, כאשר לפעמים הכבודה כל כך יקרה או בעלת ערך אחר - שהיא מצריכה משאבים מקצועיים רבים יותר, כמו אלה של שירותי אחסון לעסקים.

במה שונים שירותי אחסון לעסקים משירותי אחסון פרטיים?

על פניו אולי לא ניתן להבחין בהבדלים שבין אחסון לעסקים ואחסון עבור לאנשים פרטיים, אלא שהרבה מאד פעמים חלות דרישות מיוחדות מטעם החברה עצמה לתנאי האחסון, ויש חובה לשמור עליהן באופן מיוחד: חומרי גלם העשויים להיהרס בטמפרטורה מסוימת למשל, תנאים כמו אור וצל, משקלים מיוחדים ועוד ועוד - כל אלה מצריכים מיומנות והיכרות מעמיקה עם התחום, וזהו בדיוק השירות שאנו מציעים.

שירותי האחסון שלנו

השירותים שלנו מתאימים לכל לקוח - חברה פרטית, מסחרית או תעשייתית, ובכל מקום בארץ. פתרונות האחסון המעולים שלנו יותירו אתכם עם ראש שקט, כך שתוכלו לעסוק בדברים החשובים לכם, ולא להתעסק בפעולות שצריכות להיות ברורות מאליהן. אנשי הצוות שלנו יאספו מכם את הציוד במהירות וביעילות, ויביאו אותו בבטחה למחסנים מוגנים - הממלאים אחר כל התנאים הרלוונטיים לשמירה מרבית על סוגי הכבודה השונים. תוכלו להזמין את הציוד אליכם לחברה, ולהחזירו אלינו בשלב מאוחר יותר, או לחלופין להשכיר את שירותי האחסון שלנו לתקופה ארוכת טווח. אנו זמינים לכם, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל מצב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה