שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שירותי אינסטלציה - כל הנהרות זורמים אל הים, וכל המים זורמים בצינורות


טלי גל
 
 

ישנם אנשי מקצוע, שעבודתנו איתם, לא נגמרת ביום בו הם מסיימים לעזור לנו בבניית הבית או בשיפוצו. אם ניקח למשל, קבלנים, רצפים או קבלני טיח, אזי שעבודתם איתנו נגמרת ביום בו הם מסיימים את עבודתם בבית שלנו. לעומת זאת, ישנם אנשי מקצוע, שילוו אותנו זמן רב, אחרי שהעבודה בבית תיגמר. למשל, אינסטלאטורים.

כל אחד מכיר את זה, מתעורר בוקר אחד ומגלה סתימה נוראית באסלה או בכיור של המטבח, וזה עוד במקרה הטוב, כי במקרה הרע יכול להיות פיצוץ של צינור, ואז הוא מגלה שהבית שלו מוצף מים, ועוד כמה דברים שרצוי לא להזכיר.  לא פעם זה ידרוש מאיתנו לבצע  בדיקת רטיבות בטרם נדע איך לטפל בבעיה.

אנחנו יכולים כמובן לנסות לפתור את הבעיה בעצמנו, אבל לעיתים קרובות הידע שלנו לא מספיק לכך, וגרוע מכך, אם יש לנו ידע בתחום, זה עדיין לא מבטיח שהוא ידע חיובי ולא ידע שיפגע עוד יותר במצב הקיים. אז נזמין אינסטלאטורים, אשר יעניקו לנו שרותי אינסטלציה מקצועיים.

השם של האינסטלאטור שלנו, צריך להיות תמיד בפנקס הטלפונים, שמא יום אחד נזדקק לביצוע של עבודות אינסטלציה בביתנו. זה לא משנה, כמה העבודה שהוא עשה בביתנו, בעת הבנייה או השיפוץ היתה טובה, בסופו של דבר, צינורות וכן אביזרים שונים הקשורים לאינסטלציה יכולים להתיישן, להתקלקל ואנו נזדקק לשירותיו.

עלינו לקחת בחשבון, שצינורות מחלידים עם הזמן, נסתמים אם לא שומרים עליהם, נפגעים מסיבות שונות (מזג אוויר, שינויים מבניים, חבלות וסיבות נוספות), ומכאן, שאנו עלולים לסבול מזה, בצורה קשה ולא נעימה.

אף אחד לא אוהב לגלות, שהכיור בביתו נסתם, באופן שהוא לא יכול לתקן, או שהצינור התפוצץ, וכל הבית הפך להיות בריכה טבעית, אשר בתוכה שוחים הרהיטים שלו.  במקרים כאלו נצטרך לחשוב על החלפת צנרת.

איזה אינסטלאטורים כדי לנו להזמין לעבודה בביתנו? כפי שצוין בתחילת המאמר, אינסטלאטור שעבד בביתנו, בתקופת הבנייה או השיפוצים, והיינו מרוצים מעבודתו, יכול תמיד להיות אופציה טובה. הוא מכיר את המערכת, יודע כיצד היא מתכוננת ובנויה, ולכן כדי שהוא גם יטפל בבעיות השונות שעולות בה כעת.

אם אנו מעדיפים אינסטלאטור אחר, אז עלינו להזמין מישהו שיהיה זמין לעבודה מיידית, אמין, יסודי, מישהו ששמענו עליו המלצות טובות, ולא פחות חשוב, מישהו שידע לתקן את הבעיה בלי להוסיף עליה בעיה נוספת. כך נוכל לחזור אל שגרת חיינו, עם מערכת אינסטלציה טובה, שתשרת אותנו עוד זמן רב, לפחות עד הפעם הבאה ששוב נגלה בה בעיה. רק צריך לדאוג, שהמערכת לא תיסתם שוב, ואנו נוכל להנאות ממנה כמו שצריך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה