שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שירותי הובלה ואחסון


שרית געש

שרית

 
 
הגיע הזמן! עוברים!

לרובנו שינוי מקום המגורים זה שלב מרגש מאוד. זה שלב טוב מאוד לעשות סדר בחפצים, למיין את הקיים, להפרד מהישן ולתת מקום לדברים חדשים. למרות זאת, כשעומדים לעבור מומלץ בחום להקפיד ולבחור חברת הובלה שתעביר בשבילנו את הרכוש והזכרונות ושתהפוך את המעבר למעבר קל וזריז כמה שניתן.

הובלה ואחסון

הרכיב העיקרי שמרבית האנשים יבדקו הוא מחיר. המחיר הוא בד"כ רכיב מרכזי בבחירת מוביל עבור רובנו, אמנם האם מחיר נמוך תמיד ישקף את ההצעה הכי טובה עבורכם?

אל תתפלאו אם הזמנתם הובלה קומפלט בשש מאות שקלים וכשאתם ארוזים ומוכנים הגיע גבר רופס עם טנדר. כמו שלא הייתם נותנים את האוטו הפרטי שלכם בכל מוסך בעל הצעה זולה, למה תרצו לתת את כל חפציכם בחסדיו של חאפר שהחליט שהוא מוביל, גם אם הוא זול.

בודקים ומשווים!

לא יודעים מאיפה להתחיל? עדיף ואפילו מומלץ לבדוק מס' הצעות. ע"י ביצוע השוואה בין מספר חברות תקבלו מושג מה חברת הובלות ממוצעת מספקת לכם ובאיזה מחיר, כך יתאפשר לכם לדעת מה חשוב בעיניכם ולהבין איזה מחיר אתם יכולים ומוכנים לשלם ולהבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר בטווח המחירים הזה, לעוד פרטים על הובלות הקליקו על הקישור הבא.

בבחינת הצעה המחירים השונים יהיו בגלל:

המלצות וניסיון - חברות הובלות הפועלות תקופה ארוכה מעסיקות פועלים מיומנים שעובדים בצורה יעילה ומהירה תוך כדי טיפול בצורה מיטבית בחפצים הפרטיים שלכם. לחברות מסוג זה מספר גדול של לקוחות והן מסוגלות להראות המלצות.

ביטוח - שימו לב שרוב מההצעות הזולות שתקבלו לא מציינות שום סעיף ביטוחי. בזמן העברת דירה מומלץ להקפיד ולראות שקיים סעיף מסוג זה ולבדוק מה הסכום שהוא מכסה על מנת שתוכלו להיות רגועים.

רכב ההובלה וגודל הצוות - חברות הובלה מסודרות יביאו איתם משאית סגורה לעומת עוסקים מהצד בהובלות שיבואו לבדם או בליווי עובד מזדמן עם פיקאפ שבמקרה הטוב סגור עם ברזנט. חברת הפועלות דרך קבע יגיעו בליווי צוות מיומן של לפחות שלושה אנשים, תלוי בגודל הפרוייקט - מה שגורם לשירות וטיפול זהיר יותר בתכולת המשרד שלכם.

הובלות בגובה - הבאת מנופאי יגרור עליה במחיר ויהיו מקרים בהם לא תהיה לכם ברירה אחרת ותהיו מוכרחים להשתמש בו כתוצאה מהדרך הסבוכה אל המשאית. למרות הנאמר, שווה לשכור שירות של מנופאי גם כשלא חייבים אותו בגלל שזה חוסך זמן רב ופוסל אפשרות של נזק לחפצים בזמן סחיבת הפריטים במעברים קטנים.

אני מקווה שנתתי לכם נקודת פתיחה טובה במציאת הצעה , כזו שתטיב איתכם. לא הספיק לכם? רוצים עוד כלים ועצות שיעזרו לכם במציאת חברות הובלות טובות במחירים שווים לכל נפש? כנסו עוד היום לקישורים שבטקסט ותוכלו להחשף לעוד המלצות ועוד כלים שיאפשרו לכם לעבור את יום המעבר ביתר קלות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה