שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שירותי ניקיון לחברות 


אמיר
 
 
כל הסיבות שבגללן כדאי להקפיד על ניקיון המשרד

 

אם עד היום לא היו לך שירותי ניקיון קבועים במשרד ואתה רוצה לעשות שינוי בנושא, אתה צודק, כי מה יכול להיות חשוב יותר מאשר משרד נקי? אומנם לכאורה זה נראה כאילו משרדי החברה שלך רק משמשים אותך ואת העובדים, אך בסופו של דבר לרוב זה לא מדויק. בדרך כלל יש אנשים שמגיעים מבחוץ לפגישות עסקיות ולכן בפועל ניתן לומר שעיצוב וניקיון המשרד זו עוד דרך לשווק את העסק. לכן שירותי ניקיון לחברות זה משהו שאתה זקוק לו, כי הרי לא תתחיל לנקות לבד את המשרדים אחרי יום העבודה. כמו כן, להזמין בכל פעם מנקים אחרים זה לא לגמרי מומלץ ובהחלט כדאי לבחור חברה אחת שתוכל לתת לך שירותי ניקיון קבועים.

 

איך מנקים משרדי חברה?

 

שירותי ניקיון לחברות יכולים אומנם לכלול את הדבר הבסיסי של ניקיון המשרדים עצמם וניקיון השטחים המשותפים כמו המסדרונות או השירותים, אך לא בכך די. כדאי להזמין שירותי ניקיון לחברות שיכללו גם את ניקיון הכניסה לבית, את הלובי ואפילו את החניה, כי האורחים שמגיעים למשרד שלך יעברו בכל המקומות האלה. איזה רושם תיצור החברה שלך לדעתך אם הלובי ייראה עלוב ומלוכלך? אומנם זה נכון שהמשרד עצמו יהיה יפה, אך הרושם הראשוני נוצר כבר כשמתקרבים לבניין. לכן חשוב לוודא ששירותי הניקיון לחברה שלך יכללו את כל האזורים החשובים במשרדים ובבניין כולו.

 

תשלום חודשי עבור השירות

 

שירותי ניקיון לחברות עולים אומנם כסף, אך זו בהחלט הוצאה מוכרת. אין כל תחליף לשירות החשוב הזה, ולכן, אפילו אם זה יעלה את ההוצאות החודשיות של העסק שלך זה עדיין משתלם וכדאי. אין כל סיבה שבגללה אתה צריך לוותר על שירות כזה אך מצד שני אתה גם לא חייב להסכים לשלם הון. תוכל להשוות ולבדוק מה דורשים ממך בכל מקום ומה המחיר הממוצע שמבקשות חברות הניקיון עבור השירות הדרוש לך. בצורה כזאת תוכל להיות בטוח שאתה משלם מחיר הגיוני ואתה תראה שתשמח מאוד על הזמנת השירות הזה.

 

http://www.il.issworld.com/our-services/cleaning


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה