שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שירותי ניקיון, מי מבצע אותם עבורנו?


רונית הלבר

אין עוד מלבדו!

 
 

 

לפני שאתם סוגרים חוזה עם חברת ניקיון או איש ניקיון פרטי שיספק לכם שירותי ניקיון - חשוב שתשימו ליבכם לכמה נקודות חשובות וסוף מעשה – במחשבה תחילה:

א.      מיהי החברה / האדם שמבצעים את העבודות – מהו הרזומה שלהם בתחום, מהו העבר שלהם – הן תעסוקתי והן אישי, מהיכן באו, ואיזה אסמכתות יש להם לעסוק בתחום.

ב.      חשוב לבקש המלצות מלקוחות קודמים, אך חשוב יותר לנסות ולברר בכוחות עצמכם על אודות אותה חברה / אדם בכל זרך שהיא ובכך להבטיח לעצמכם שקט נפשי ותעשייתי כאחד.

ג.       האם החברה / האדם עומדים בלוחות זמנים ובהסכמים.

ד.      כמה יעלה לכם השירות בסופו של יום.

                                                   שירותי ניקיון

באם אנו באים מוכנים לכל תרחיש ואיננו שמים מבטחנו וכספינו בידיהם של אנשים אין לנו כל מידע ממשי אותותיהם ואודות שירותיהם – אנו יכולים להבטיח לעצמינו בתשעים ותשעה אחוזים שנקבל את הטוב ביותר שניתן לקבל.

רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר!
כשאנו שוכרים שירותי ניקיון מגוף מסוים אנו מצפים לקבל ממנו את הטוב ביותר ועוד יותר, אנו מצפים ממנו לעמוד בכל ההסכמים, אך מה נעשה אם יתברר לנו למפרע שסגרנו חוזה עם גוף מפוקפק ולא אמין? אם יתברר לנו שסגרנו חוזה חלילה עם אדם לא ישר שגנב לנו חומרים וציוד חשוב מהבית / בית העסק / המשרד? אם יתברר לנו שסגרנו חוזה עם אדם עצלן או לא יסודי שלא מבצע את העבודה כמו שצריך? להיות חכמים לאחר מעשה - לא משהו שיעזור לנו במקרה של אין מה לעשות...

אז איך באמת בודקים יושר ואמינות?
כאמור חשוב לדרוש ולקבל תמיד המלצות מלקוחות קודמים {כמה לקוחות ומיעוט רבים שלושה במקרה זה} כמו כן, חשוב לדרוש במקרה של סגירת חוזה עם חברה המספקת שירותי ניקיון ולא אדם פרטי – לראות אישורים של יושר מין המשטרה ותעודות בתוקף לעסוק בתחום.

אך החושב מכולם – הוא לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים! כבר אירעו מקרים רבים שאנשים התפתו ללכת אחרי פרסומת קורצת ויפה של חברה כזו או אחרת אותה ראו באינדקס טלפוני/ תיבת הדואר / אינטרנט ולא טרחו כלל לבדוק מי היא אותה החברה ומהי ושילמו על כך ביוקר תרתי משמע..

חכמים, היזהרו במעשיכם – למען תיהנו מפועליכם.
בהצלחה.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה