שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שכונת יבנה הירוקה החדשה


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

 

יבנה הירוקה אינה רק חזון או משאת נפש. היא פרוייקט המתממש, ובאביב 2013 בקצב מואץ וביתר שאת, הלכה  למעשה. השכונה הירוקה ביבנה עתידה לחולל מהפך לא רק בתפיסת הדיור אלא באיכות החיים של תושביה. היא משנה  את דימויה של יבנה והופכת אותה לעיר נוספת המתחילה להיות מזוהה עם איכות חיים במובן הבסיסי, האקולוגי של המונח.

מיקום  אסטרטגי, פרוייקט אטרקטיבי

לא רק איכות הדיור היוקרתי עשויה לקרוץ לדיירים פוטנציאליים של הבניינים ההולכים, נבנים ומתאכלסים בקצב מואץ בשכונה הירוקה אלא גם מיקומה האסטרטגי – סמוך למוסדות החינוך בעיר ולפארק מרהיב ורחב שייבנה בעתיד הלא רחוק.

העיר יבנה בכלל והשכונה הירוקה ההולכת ונבנית בה בפרט מהווים חלופה מבוקשת ומועדפת במציאות, שבה מחירי הדירות נוסקים ומאמירים בעיקר בתל אביב. במחיר דירה בת שלושה חדרים בתל אביב ניתן לרכוש דירה בת ארבעה חדרים ביבנה ומי מהם שרוצים להתקדם ולהשתדרג לדירה בת חמישה חדרים יוכלו לעשות זאת על ידי לקיחת הלוואת משכנתא קטנה בלבד.

בשכונת יבנה הירוקה נבנים מגדלי דירות המציעים פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים, דופלקסים ודירות יוקרתיות בדגמים שונים. טובי האדריכלים ומעצבי הפנים חוברים יחדיו כדי לבנות ולעצב עבורכם דירות חלומיות בגימור מלוטש ומוקפד עד דק.

שכונה ירוקה איכותית - נקודות לאפיונה

המונח "שכונה" עשוי לגרום עוול לשכונה הירוקה. מדובר בשכונה שאמורה לכלול 3.000 יחידות דיור עם שטחים ירוקים רחבים, אשר פינוי האשפה בה אמור להיות תת-קרקעי ויכלול הפרדה בן פסולת רטובה לבין פסולת יבשה; כל הבנייה בשכונה תיעשה בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחמירים ביותר בעיקר על מנת לאפשר את מיתוגה ואת הגדרתה כ"שכונה ירוקה".

אחד השיקולים המחזקים את כוח המשיכה של השכונה ההולכת ונבנית הוא קיומם של גני ילדים ובתי ספר במתחמים מוגנים, מאובטחים ובטוחים, שתהיה בהם מערכת שבילים המיועדת ומיוחדת להולכי רגל ולרוכבי אופניים, כך שתתאפשר תנועה בטוחה בדרך אל בית הספר מממנו.

על מנת לחזק את היותה של השכונה ירוקה - השטחים הציבוריים שבה, כמו גם בכל רחבי העיר, יושקו באמצעות מי קולחין מטוהרים. הניקוז יהיה לעילא ולעילא, תוך הקפדה על דרישה להותיר בכל מגרש כ- 20% שטח המיועד חלחול מי הגשמים אל מי התהום.

כמחצית משטח השכונה יהיה שטח פתוח, שבו ייבנה פארק מרכזי גדול שישתרע על שטח של כ- 40 דונם. מוסדות חינוך ותרבות, מבני ציבור.

מאפייניה הייחודיים, הירוקים, של השכונה החדשה, ההולכת- כאמור- ונבנית בקצב מואץ, ואשר הרישום לדיור בה אף הוא הולך וגובר, הופכים אותה לאחת השכונות האטרקטיביות ביותר בערים הקרובות לתל אביב ובה בעת גם רחוקות ממנה מספיק כדי לא לחוש את החסרונות שבה...

בעידן שבו הרצון והשאיפה לחיות חיים איכותיים, רגועים, קרוב לטבע הופכים לטרנד עולמי, מי שיכולים לאפשר זאת לעצמם יכולים למצוא בשכונת יבנה הירוקה את המקום היותר מתאים לבנות בו את ביתם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה