שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

שערים חשמליים מכל מיני סוגים


jhoen ron
 
 

 

שערים חשמליים נועדו לספק לנו ולרכוש שלנו הגנה, בכל מקום בו הם מותקנים. במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של השערים ואת תפקידיהם.  

שערים לחניהשערים חשמליים הם הפתרון האידיאלי להגנה על היישוב בו אתם מתגוררים, על הרכב שלכם וגם על בני ביתכם ועל. זאת משום שהם מקנים לכם שליטה מלאה על הנכנסים למתחם המוגן, ומונעים מאנשים לא מורשים להיכנס. שערים חשמליים לחניה מאפשרים לכם להחנות את הרכב במקום מוגן ופרטי, שרק אתם יכולים לגשת אליו, וכך, כשהוא חונה לצד ביתכם, הוא מוגן גם מפני פריצות אפשריות וגם מפני פגיעות של כלי רכב אחרים.

במידה שאתם הבעלים של מקום חניה פרטי, המאפשר הקמה של שער חשמלי מבחינת הגודל, אתם בהחלט יכולים לבדוק את הנושא מול הרשויות המקומיות. במידה שתקבלו אישור, מומלץ מאוד להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל, ולהזמין חברה המתמחה בהתקנת שערים חשמליים לחניה. המומחים של חברה מקצועית שכזו יגיעו למקום, יבצעו מדידות ויסבירו לכם איזה שער הינו המתאים ביותר להתקנה בחניה הפרטית שלכם.

שערים חשמליים המיועדים להתקנה בחניות נחלקים גם הם למספר סוגים. הפשוטים שבהם מתאימים יותר למגרשי חניה או לחניונים ציבוריים תת קרקעיים. למעשה אלה אינם שערים של ממש, כי אם מחסומים עולים ויורדים המותקנים בכניסה לחניונים אלה. שערים חשמליים אחרים הינם שערים המותקנים בכניסות למתחמים פרטיים כגון מוסדות ציבור, מוסדות לימוד וכד', ומטרתם למנוע כניסה של אנשים שאינם מורשים לשהות במקום.

שערים ליישובים– שערים חשמליים מותקנים בכניסות ליישובים רבים, במטרה להגן על תושבי המקום ולהבטיח ככל שניתן את פרטיותם. שערים אלה הינם בדרך כלל שערים חשמליים נגררים הנעים על מסילה, ונפתחים באמצעות שלט או באמצעות הקשת קוד סודי בטלפון הסלולארי. בזכות שערים אלה רק תושבי המקום יכולים להיכנס, והם אלה שפותחים את השער עבור אורחים המגיעים אליהם, ספקי שירות ואחרים – לאחר שאלה מיידעים אותם על הגעתם אל השער.

שערים לבתים פרטיים– בעלי בתים פרטיים רבים מתקינים גם הם שערים חשמליים בכניסה לחצר הבית, וזאת על מנת להגן על בני המשפחה ועל הרכוש. שערים אלה הינם בדרך כלל שערי ברזל חזקים, שעליהם מותקנת מערכת אינטרקום משוכללת המאפשרת ליושבי הבית לזהות את הבאים ולפתוח אך ורק לאנשים מוכרים. שערים חשמליים אלה מהווים פעמים רבות גם גורם מרתיע בפני פורצים, וכך מספקים הגנה ליושבי הבית ולרכוש המצוי בו.  

שערים חשמליים – רק אצל מומחים

אם אתם מעוניינים בהתקנת סוג מסוים של שערים חשמליים, חשוב מאוד שתפנו לחברה המתמחה בתחום אשר תייצר עבורכם שער בהתאמה אישית לצרכים שלכם. יועציה של חברה כזאת יוכלו לספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה לכם לפני בחירת השער הרצוי, ואנשי המקצוע ידאגו להתקנה נכונה ובטיחותית של השער. ובטרם הרכישה ודאו שהשער מגיע עם אחריות, ושבמקרה של תקלה יהיה לכם למי לפנות. כך תבטיחו ככל שניתן שתקבלו מוצר טוב שיחזיק לאורך זמן, ושירות מקצועי ויעיל. בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה