שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תהליך קבלת החלטות נכון בבחירת סורגים לבית


אשר בוהדנה

אשר

 
 

תהליך קבלת החלטות נכון בחירת סורגים לבית

בבחירת סורגים לבית ישנו תהליך קבלת החלטות מועיל ופחות מועיל. על מנת להבין את תהליך קבלת ההחלטות שלנו אנו צריכים לבדוק את התהליך הנכון לעומת התהליך הלא נכון המונע בדרך כלל מתהליכים רגשיים ולא תהליך הגיוני ומודע.

תהליך קבלת החלטות נכון ומודע הוא בדיקה של האפשריות המוצעות בשוק, בדיקה של המחירים המוצעים משלוש מסגריות מומלצות ו/או ותיקות, בחינת זמן האספקה, קבלת אחריות, הסכם כתוב של הזמנת עבודת סורגים, פירוט החומרים ועוד והכל ע"פ כלי ההיגיון והחתירה לביצוע של שני הצדדים.

אז למה תהליך קבלת החלטות נפגע ? איפה הוא נופל ? למה דומה הדבר ? אנו יודעים מה אנו צריכים לעשות על מנת להיות בריאים או לפחות מה זה אורח חיים בריא, רובם יודעים והכוונה היא לתשעים וחמישה אחוזים מהאוכלוסיה היודעים מה צריך לעשות, הדבר פשוט, לאכול בריא, להמעיט בשומנים, להיות פעילים גופנית (ספורט) ללכת לרופא לבדיקות לפחות פעמיים בשנה, לקחת את החיים בקלות ולהמעיט בלחצים, לא לעשן ולא לשתות אלכוהול יותר מכמות מומלצת הגיונית ומועטה, כמובן לא להאביס את עצמנו בחומרים אסורים, לחוות חוויות טובות ולחיות את החיים כהוויתם, אז רובם ככולם יודעים, כמה בפועל מבצעים זאת ? תשעים וחמישה אחוזים  מהאוכולוסיה יודעים,אך בפועל, האנשים שחיים ככה הם רק חמישה עשר אחוזים מהאוכולוסיה, התירוצים והסיבות לכך רבות, אנשים מעשנים סיגריות, שותים אלכוהול, לא פעילים גופנית, לא אוכלים ירקות ופירות, מלחיצים את עצמם ועובדים שעות על גבי שעות על מנת להתקיים או לצבור עוד רכוש כלשהוא כשבדרך הם רומסים את חייהם ומרעילים את עצמם, איך מעשה הגענו מבחירת סורגים לבית ותהליך קבלת החלטות לקבלת החלטות לגבי אורח חיים ? כי הדבר דומה, אנו יודעים שצריך וכדאי לקבל החלטות בדרך הטובה אך רובנו לא עושים זאת, רובנו ניקח הצעה אחת או שתיים, לא בכתב, לא נשאל שאלות נכונות על אחריות, הרגש ישתלט ואנו נקשיב למילים וניכנע לאיש מכירות חרוץ ומפולפל וכמובן ללא נסדוק אותו, אז את הרגש בצד ותהליך קבלת החלטוה הגיוני בלבד ושיקולים קרים יובילו אתכם לעיסקאות טובות בכל תחום וגם הסורגים בבית יהיו מעולים, בהצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה