שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תהליך תמא


shay shab

shay shab

 
 

למה תמ"א 38 תוכל לעזור לכם?

המטרה העיקרית של הפרויקט הינה לדאוג למיגון מפני רעידות אדמות שעלולות להתרחש בעתיד ולגרום נזק למבנים ישנים. כך שאין ספק בכלל שאם אתם סובלים ממצב לפיו הבניין שלכם נחשב לאחד ישן, כלומר כזה שנבנה לפני עשרות רבות של שנים, יש לכם שתי אפשריות או לקדם תוכנית תמא או ללכת לכיוון של קניית דירה חדשה אין ספק שהתוכניות הזו עשויה לבוא לקראתכם בסופו של דבר. בכל אופן, אם אתם מעוניינים ליישם את התוכנית הזו בבניין שלכם, תצטרכו להתייעץ עם קבלן מורשה ומוסמך בעל יכולת לקחת חלק בפרויקט מסוג תמ"א 38.

תנאים לזכאות

לא כל המבנים זכאים לבנייה תחת תוכנית פינוי בינוי, ועל כך מחליטה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. בדרך כלל נערכת בדיקה מורכבת הבוחנת את בטיחות המבנה באופן פרטני ומקיף, וזאת על מנת להעריך באופן מדויק אם מדובר במבנה הדורש חיזוק של תמ"א 38 או שמא הדבר לא נחוץ. בכל אופן, תמיד תוכלו להתייעץ אם איש מקצוע בעל הבנה מעמיקה בתחום על מנת שיוכל לחוות את חוות דעתו ולבחון את המקרה שלכם.

בשורה נהדרת לאזרחים

אין ספק שתמ"א 38 זו בשורה נהדרת בעבור האזרחים במדינת ישראל ובעבור אלו שאכפת להם מבטחונם האישי של התושבים פה. התוכנית מביאה לידי ביטוי שיפור ניכר בבטחון האישי של כל אחד מאיתנו וידיעה שהממשלה לעתים מקבלת החלטות אשר מטיבות עם האזרח. אם החלטתם ללכת על יישום התוכנית הזו, יהיה עליכם לערוך השוואה בין הקבלנים השונים ולמצוא אחד מקצועי מספיק שיוכל לדאוג לחיזוק המבנה שלכם על הצד הטוב ביותר ובאופן כזה שלא יהיו לכם ספקות לגבי רמת הבנייה שנעשית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה