שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תחזוקה ותיקון תריס חשמלי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תחזוקה ותיקון תריס חשמלי

תריס חשמלי הוא פריט בבית שככל שמתחזקים אותו יותר טוב במהלך השימוש בו, כך יורדת הסבירות שיהיו בו תקלות, וכך תוכלו לחסוך כסף רב על תיקון, טיפול והחלפה. תחזוקה של תריס חשמלי היא יחסית קלה ופשוטה, ואינה דורשת הקדשת זמן או אנרגיות רבות מידי. שמירה על מספר כללים פשוטים תשמור על התריס לאורך זמן ותחסוך לכם משאבים רבים להחלפת או תיקון תריס חשמלי.

 

 

ניקיון של התריסים החשמליים

לפעמים מתפתים לסיים את מלאכת ניקיון התריס מהר ושופכים עליו הרבה מים וסבון. הבעיה היא שיכול להיגרם מכך נזק, ולכן, ההמלצה היא , שכשמנקים את התריס החשמלי, להשתמש במטלית לחה, ולא להשפריץ מים, מאחר שאם נשארים מים על שלבי התריס, ואתם תגללו אותו למעלה, המים עלולים להיכנס לתוך המנוע ולגרום לקצר חשמלי.

שימון התריס

מומלץ מידי חצי שנה לשמן את הגלגל שמתלבש על הציר בצד של המנוע, וזאת כדי להאריך את חיי המנוע. ולמנוע את שחיקתו. שחיקת המנוע היא אחד הגורמים, שיחייבו אתכם להזמין מומחה לתיקון תריס חשמלי, ולכן שימון המנוע יעזור לכם להאריך את חיי המנוע.

מעבר מתריס ידני לתריס חשמלי

רובנו גדלנו בבית שבו תריסים ידניים בעלי רצועות פלסטיק, שנפתחות ע"י משיכת חבל. זה היה הסטנדרט עד לפני מספר עשורים. התריסים הללו העניקו הצללה כמעט בכל בית בישראל. מי שזוכר את התריסים האלו, בוודאי גם יזכור איך הרצועות נוטות להישבר או להתפורר, ואת ההצללה שנפגעת כתוצאה מרווח לא אסטטי שנוצר כתוצאה מכך. כנראה שזמנו של הסטנדרט הזה מתחיל לחלוף מן העולם, ואת מקומם של תריסי הגלילה הידניים יחליפו תריסי גלילה חשמליים, כחלופה חדשנית ויעילה יותר.

כיצד פועל תריס חשמלי?

תריס חשמלי הוא תריס שמופעל על ידי מנגנון אלקטרוני שמאפשר את גלילתו למעלה ולמטה בקלות וללא הפעלת כוח פיזי. תריסים אלו מעניקים הצללה זהה ולעיתים אפילו טובה יותר מהצללתם של התריסים הידניים. ישנו דמיון רב באיכות הפעולה של התריס, אולם ישנם יתרונות רבים לתריס החשמלי.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה