שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיווך בחיפה בשירות האקדמיה


אבי ביטון
 
 

 

הביקוש עבור דירות להשכרה ולמכירה בחיפה עולה משמעותית בחודשי הקיץ בהם מבקשים סטודנטים ואנשי סגל של הטכניון או אוניברסיטת חיפה לעבור לגור בקרבת המוסדות האקדמיים. השכונות הרבות בעיר חיפה מכילות מגוון רחב של דירות להשכרה עבור אוכלוסיית הסטודנטים וכן עבור הסגל האקדמי בפרישה רחבה בסביבות הקמפוסים. אחת הדרכים המומלצות לחפש ולמצוא דירה בעיר חיפה שתהיה בקרבת המוסדות האקדמיים היא בסיוע של משרדי תיווך בחיפה.

מאחר וחודשי הקיץ נחשבים לחודשים הדינמיים ביותר בתחום הנדל"ן בעיר חיפה, רצוי וכדאי להשתמש בשירותיו של איש תיווך בחיפה לצורך איתור הדירה האופטימלית וביצוע העסקה על הצד הטוב ביותר. 

יתרונותיו של משרד תיווך

שימוש בעזרתו של משרד תיווך בחיפה טומן בחובו יתרונות רבים למי שמעוניין לשכור דירה בקרבת המוסדות האקדמיים של העיר חיפה. למתווכים בחיפה יש את הידע המקדים לגבי האזורים הנחשבים לאזורי ביקוש בקרב הסטודנטים והסגל האקדמי וכן את היכולת להתאים את הדירות למחפשים באופן האופטימלי מבחינת המיקום של הדירה, גודלה, מצבה וכדומה.

סטודנטים חדשים מחוץ לעיר המעוניינים לשכור דירות בחיפה יכולים להיעזר במשרדי תיווך בחיפה לאיתור האזורים המתאימים ביותר בעבור אורח החיים שלהם והתקציב המוקצב לשכירות כך שהדירה תמוקם בקרבת הליכה מהמוסד האקדמי או בקרבת תחבורה ציבורית ישירה אל המוסד ושמחירי השכירות יתאימו לתקציב הסטודנטיאלי.

סגל אקדמי המחפש אחר דירה להשכרה או לקנייה בחיפה יכול להתמקד באזורים שנחשבים למעגלים שניים או שלישיים למוסד האקדמי וגם הם יוכלו להיעזר בידע ובהיכרות של איש תיווך בחיפה על מנת למצוא את הדירה האופטימלית והאזור הנכון עבורם ועבור משפחתם.

יתרון בולט נוסף שבשימוש במשרד תיווך בחיפה הוא המקצועיות של המתווך בעת ביצוע העסקה או המשא ומתן בין בעל הדירה לבין הלקוח הקונה או שוכר את הדירה. לרוב, מתווך הנדל"ן יסייע בנוסף למציאת הדירה ותיווך בין מוכר וקונה או בעל דירה ומשכירה גם בביצוע עריכת החוזה, תהליך משא ומתן על המחיר ותיאום כל הפגישות הרלוונטיות. שימוש במתווך נדל"ן מקצועי יכול לסייע רבות ולהפחית מתחים ובזבוז של זמן הן ללקוח המחפש את הדירה והן לבעל הדירה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה