שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון אייפון? רק אצל מקצוענים!


לולה
 
 

 

 הסמארטפון - יד ימיני! כיום, בעיקר לדור הצעיר , פלאפונים הם באופן ודאי אחד מהפטנטים המשמעותיים. הם מאפשרים לנו להיות תמיד בקשר עם האנשים שאנו תמיד צריכים - סבא וסבתא, השכנים ולא אחת לצערנו גם עם העבודה.

מה שכן היום אנו חיים בתקופה טכנולוגית מיוחדת - זמן הסמארטפון, זמן בו הטלפון הוא לא עוד אמצעי אלקטרוני הוא גם מחשב, הוא מצלמה, הוא קונסלת משחקים ולאמיתו של דבר חוץ מלהזמין לנו מקום במסעדה כבר אפשרי לנהל באמצעותו כמעט את הכל .

לקבוצת האביזרים המשפיעים ביותר של השנים האחרונות אפשר כמובן גם לצרף את הטבלט. אותו מכשיר גאוני וקטן שיכול ממש להיות תחליף למחשב נייד או נייח ולשמש אותנו בביתינו ובמשרד וללא ספק גם לפנאי והנאה.

מה שכן כמו דברים אחרים בחיים- של עליה וקוץ בה, לצערנו ככה גם עם מרבית הסמארטפונים והטבלטים. נכון שהם פרקטים להפליא, אך חשוב לזכור שברובם המכריע של המקרים רכישתם ותחזוקם מצריכים הוצאה כספית די גדולה.

Smartmaster - המומחים לסמארטפונים

יש לא מעט בעיות במכשירים כגון אלו: נזקי מים, מהירות תגובה איטית ויש עוד הרבה. בגלל התלות הגדולה שיש לנו בסמארטפונים והטאבלטים חשוב להביא אותם לתיקון במקום מוסמך וטוב. לכן אספתי עבורכם מספר טיפים בתחום החשוב הזה:

מעבדות תיקון - מומלץ לבדוק שמעבדת התיקון שתבחרו היא אכן טובה משמע, שהטכנאים שנמצאים בה הם בעלי ניסיון מוכח וידע מקצועי נרחב ולא רק חברה שבדיוק סיימו צבא וחושבים שהם מבינים בתחום הזה.

חלקי חילוף טובים - בתחום הזה אל תתפשרו ומומלץ מאוד לברר ולבדוק שהם מתקינים רק חלקי חילוף מקוריים בלבד.

אחריות - יש מקומות שמספקים אחריות כוללת או חלקית ויש לא מעט שלא, ע"כ כדאי לבדוק נקודה זו מראש.

רגע האמת

ללא ספק כבר הבנתם, גם שקונים מכשיר כמו גלקסי S מניעה היא חלק מהפתרון השלם. או במילים אחרות שמירה נכונה ותחזוק של הסמארטפון שלכם מסוגלים למנוע חלק גדול מתקלות והבעיות. דברים כמו לדוגמה מדבקה למסך וכיסוי טוב יכולים להאריך את חיי הטבלט, וכמעט שכחתי שגם שימוש מבוקר ועדין והימנעות מהפלתו, כי בסופו של דבר, מודבר במכשיר עדין.

במידה שאתם מחפשים וצריכים מידע על אביזרים לאייפד או המלצות על מעבדות מוצלחות באזור מסוים - http://www.smartmaster.co.il/, קריאה נעימה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה