שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון דוד שמש – כי חבל על כל טיפה


אסף יהלומי
 
 

דוד שמש הינו כלי קיבול המכיל מים, ובעזרת קולטי שמש מייצר תהליך של חימום המים במיכל וסיפוק מים חמים ליושבי הנכס. ניתן לראות כל גגות בתי ישראל דוודים רבים. היות ובמדינה בה יש שמש במרבית ימי השנה יצאה הוראה בשנות ה70 על התקנת דודי שמש בבניינים מתחת ל9 קומות. הדבר יוצר חיסכון משמעותי בתצרוכת החשמל.

ניתן למצוא דוודים במגוון נפחים המותאמים למספר הנפשות בנכס ולשימוש בו.

הלו? יש כאן רופא דודי שמש?

כאשר אנו נתקלים בדוד שמש תקול אנו צריכים להזעיק טכנאי דוודים מוסמך על מנת שיאתר את התקלה, ויתקן אותה בצורה הבטוחה ביותר. דודי שמש איכותיים וחדשניים, גם הם בחלוף הזמן מאופיינים בתקלות ספציפיות. ניתן להבחין בנזילה, סדק במיכל, אבנית על גוף החימום ובלאי. אלו הן התקלות המאפיינות דודי שמש.

כאשר מתקינים דוד שמש חדש – כמובן במידה והותקן כראוי על ידי טכנאי מוסמך, ונרכש עם תו תקן – לא צפויות להופיע תקלות כלשהן בשנים הראשונות.

גם דוד שמש צריך טיפול –

תחזוקה הינה תנאי לכל מוצר אותו נרכוש. במיוחד במכשירים המשמשים אותנו על בסיס יומיומי.תיקון דוד שמש על ידי אנשי מקצוע בקלות ויעילות ניתן להשיג רק דרך טכנאי דוודים מוסמך. יש צורך בהסמכה והכשרה היות ומדובר במערכות מים וחשמל, קולטנים וצנרת. לנסות לטפל לבד בתקלה המופיעה בדוד שמש לא יכולה להבטיח את הצלחת התיקון, היות ולעיתים יש לעשות חיזוקים, התאמה מושלמת בין רכיבי הדוד וכיו"ב.

ניתן לקבל מספר הצעות מחיר בנוגע לתיקון דוד שמש, ולבחור את המשתלמת ביותר עבורכם.

לא מעוניינים בהתקנת דודי שמש?

ישנה אפשרות נוספת להתקנת דוד חשמל מובחר ויעיל בפנים הבית, לרוב יימצא בחדר השירות. מופעל על ידי מתג ומספק מים חמים לכל דורש. ישנם שעונים מיוחדים לדודי חשמל, המאפשרים שליטה בזמן הדלקת הדוד על מנת לחסוך בחשמל ולא לגרום נשקים לדוד בכך ששכחנו את "הדוד דולק".

בזמנים מודרניים אלו ניתן אף למצוא אפליקציות המתואמות עם השעון של הדוד ולהדליק ולכבות גם בצורה מרוחקת. כך אפשר לקבל מים חמים בכל זמן, בלי בזבוז חשמל, ולפי דרישה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה